Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam mały problem z autem przy odpalaniu przez chwilę słychać tak jakby łańcuch gruchotał miałem robiony rozrząd ale nie wymienili mi fazatorów,nastawników zwał jak zwał ciśnienie sprawdzone na początku musi sobie dobić ciśnienie oleju jakieś 7 sekund + -  a potem już jest książkowo mojej stwierdzenie jest takie że któryś zawór jedno stronny odpowiada że olej spływa do miski z magistrali czy mam rację czy koła są do wymiany,a może podstawa oleju tam niby też jest jakiś zawór. Słyszałem i czytałem że niby jest w obudowie rozrząd jakiś zawór koło pompy oleju , bardzo dziękuję za podpowiedzi 

 

 

Odnośnik do komentarza
https://forum.opel24.com/topic/111295-zafira-c-14-140km/
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności