Skocz do zawartości

Centralny zamek


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

drozdek, powiem tak ,masz 5 kolorwo i nie poplaczesz ich bo nawet bladynka by dała rady (bez uraz kochane panie to przenosnia) i jak bedziesz zakladal to : po 1 .silownik na drzwi kierowcy idzie master czyli z reguly 5 kabelkow ,po 2. slave dajesz na reszte drzwi i tam podpinasz juz tylko 3 kabelki, po 3.jak bedziesz mocowal silowniki a dokladnie szpryche pamietaj o tym zeby bolec od zamka byl wyciagniety na maksa i wtedy tez rozciagnij silownik na maksa i polacz srubami razem,silownik ma pracowac w dol wiec musisz go podciagnac recznie ,skrecic i nie mam prawa zjechac juz bez napiecia.jak cos to pytaj :501773820.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Anonymous

witam,

podczas montowania zamka centralnego (4 drzwi ) napotkałem problem.

w tylnych drzwiach brak jest otworów na kable, a co za tym idzie

- gumek, przez które mogę je poprowadzić.

z wywierceniem otworów nie będzie problemu, lecz potrzebuję taki sam zestaw jak w drzwiach przednich ( gumki + plastiki )

nie wiem z kąd to dziadostwo dostać...

 

jestem nowym użytkownikiem forum.

znalazłem link: http://astra.autokacik.pl/technika/napraw/zamekcz.html

lecz kabel został zaizolowany taśmą co dla mnie nie jest za dobrym rozwiązaniem.

wolał bym puścić kable właśnie poprzez takie gumowe harmonijki.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JanuszW

A może ktoś wie jak podłączyć taki centralny zamek do alarmu, żeby pilot alarmu załączał jedno i drugie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popytaj na szrotach o te harmonijki - moze akurat beda z kaies astry meili kompeltne

a jak nei to "uniwersalne"

naprzyklad do fiata CC

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kolejny raz dochodzę do wniosku iż allegro jest niezastąpione.

znalazłem uniwersalne gumowe harmonijki na wiązkę kabli

- pozostały tylko plastikowe zaciski...

z tym będzie już więcej zabawy.

pozdrawiam

 

edytowano:

 

gumowe harmonijki już są...

następne pytanie a zarazem prośba:

czy ktoś, kto posiada centralny zamek (najlepiej seryjny) mógłby zrobić zdjęcie miejsca w którym przechodzą kable z drzwi tylnych pod próg?!

u mnie niestety nie ma otworu w drzwiach i ciekaw jestem jak i gdzie mądrze to wywiercić.

odstęp drzwi przednich od kokpitu jest dość spory w skutek czego wiązka kabli przechodzi swobodnie i jest zamocowana za pomocą plastkikowych zacisków.

nie wiem, czy szukać takowych do tyłu, skoro okazało by się, że one wogle nie wejdą i uniemożliwią zamknięcie drzwi.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności