Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Schowek - podłokietnik na tylnej kanapie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czy ma ktoś z was schowek - podłokietnik na tylnej kanapie? Jak to sie sprawdza? Warto to kupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ma ktoś z was schowek - podłokietnik na tylnej kanapie?

Chodzi o taki który jest ukryty na środku siedzenia ?

Mam takie coś w Astrze i prawdę mówiąc to tylko jak przewożę coś dłuższego to wykorzystuję że jest tam dziura do bagażnika. Osoby które jeżdżą z tyłu rzadko to wykorzystują bo przeważnie nie wiedzą że takie coś jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

no własnie chodzi o ten ukrywany-widzialem taki na ebayu za kilkadziesiąt zł i pomyslałem ze sie przyda...swoja drogą duzo jest fajnych gadzetow do merivy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak tan schowek montować?

Rozwalać siedzenie tylnej kanapy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

mam takowy, ale z racji tego że jestem kapitanem na pokładzie nie korzystam, córka wykorzystuje go w drodze jako schowek na wszelkiej maści różności, czasami wysuwana tacka na 2 napoje też się przydaje :lol: w Polsce na postoju :) . Na co dzień jeździ w bagażniku żeby nie kusić...Wybór należy do Ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

na allegro kiedyś był za 100zł takowy. Wiem że trzeba dokupić w serwisie plastiki mocujęce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

na allegro kiedyś był za 100zł takowy. Wiem że trzeba dokupić w serwisie plastiki mocujęce

widzialem używki w podobnej cenie...a te mocowania to pewnie groszowa sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

no własnie chodzi o ten ukrywany-widzialem taki na ebayu za kilkadziesiąt zł i pomyslałem ze sie przyda...swoja drogą duzo jest fajnych gadzetow do merivy :)

jak to znalazłeś? bo ja szukałem tego i nijak nie mogę znaleźć...jakich słów kluczowych użyłeś w wyszukiwaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

jak to znalazłeś? bo ja szukałem tego i nijak nie mogę znaleźć...jakich słów kluczowych użyłeś w wyszukiwaniu?

to się nazywa "travel assistant" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

też takie coś posiadam. jak jadą z tyłu 2 osoby czy jedna to fajna sprawa. wtedy fotele się jeszcze odsuwa od drzwi i jest sporo miejsca. w środku schowek na pudełka od cd, ale i na inne pierdoły potrzebne w trasie. dwa uchwyty na napoje. a czkolwiek u mnie leży w szafie tak normalnie, bo w bagażniku miejsce bierze a z uwagi na to że mam 5 osobową rodzine to jeździłby z reguły w bagażniku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Witam

Fajna sprawa ten podłokietnik, przydałoby mi się coś takiego.Tylko czy przy montażu na oparciu środkowego fotela trzeba pruc tapicerkę z tyłu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

z tego co wiem to trzeba tylko przedziurawić ją w miescach gdzie są miejsca na zaczepienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

tam chyba są już dziury? no nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

no dziury są w środkowej części tylnej kanapy. Są one jednak zasłonięte materiałem, który trzeba przedziurawić, żeby przymocować ten podłokietnik.

Niech tylko znajdę taki podłokietnik i zamontuję to porobię fotki :)

Oryginału nie kupię, bo Opel chce za podłokietnik kosmiczne pieniądze, więc szukam na aukcjach (allegro itp).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

to ja Koledzy porobie Wam fotki i jeszcze dziś je wstawie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

owender dzięki serdeczne.Syn mi gitarę zawraca, że nie kupiłem takiego samochodu jak na zdjęciach pokazywałem, więc nie zostaje mi nic innego jak kupic takowy podłokietnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

a wiesz gdzie coś takiego można kupić po rozsądnej cenie? Boo nie mogę znaleźć w necie, a u Opla mają ceny wzięte z kosmosu..... ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

no ostatnio jak pytałem w Oplu to powiedzieli coś ponad 800.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

nie... wydaje mi się że to niemożliwe jest. wbrew pozorom nie wszystko jest takie drogie jak się wydaje. jak chcesz kupić to dzwoń do tego co masz linka, niech Ci podeśle foty dokładne żeby zobaczyć czy zaczepy nie są wyłamane i ogólnie w jakim jest stanie. myśle że za 100 puści...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi