Skocz do zawartości

Sosnowiec i okolice - Mechanik i Elektryk


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

widze że dobre zdanie o Naftowej chodzi :) ja też jeżdże do nich z moją Asterką i jestem jak najbardziej zadowolony :) polecam ???

a czy nr tel do nich mogłbyś zarzucić albo ewentualnie adres??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Również polecam Naftową, robiłem tam juz pare rzeczy , za każdym razem uczciwe podejście do klienta - rzadkośc :D

Widze ze sporo z Was tam jezdzi moze wywalczymy jakies znizki :D

(chociaz tam nie zdzieraja :| )

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hehe :D dobry pomysł bartek_sc

Moge jeszcze polecić w kwesti wydechów:

AUTOMECHANIKA Sosnowiec, Sobieskiego 43

501-172-334

696-430-884

w kwestii alternatory, rozruszniki - sprzedaż - regeneracja

AUTOSTART Sosnowiec, Mikołajczyka 2/1a

695-933-232

facet zajmuje sie tylko tymi rzeczami, także mysle że fachowiec, naprawialem u niego rozrusznik - wszystko OK , cena dobra

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

 

Jeśli chodzi o elektronikę to polecam Autoelektronika w Czeladzi

http://czeladz.autoteam.pl/katalog/diagnostyka-serwis-naprawa/elektronika/auto-elektronika-michal-drozdz,29520.html

 

Uratowali mnie jak miałem poprzedni samochód oraz kilku znajmych od duzych wydatków jakie wskazywały autoryzowane serwisy lub inni mechanicy jako niezbędne do usunięcia usterki. Niestety należy uzbroić się w cierpliwość i zapisywać na wizyty ponieważ mają klientów z całej południowej polski no i niestety nie są tani. Ponadto robia tylko rzeczy związane z elektroniką i elektryką.

 

Jeśli chodzi o warsztat do spraw mechanicznych nigdy nie byłem na naftowej ale spróbuje do tej pory korzystałem ze sprawdzonego warsztatu w DG zaraz koło Huty Katowice chyba to się nazywa AutoTechCar.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość sprawiedliwy

hehe :beer: dobry pomysł bartek_sc

Moge jeszcze polecić w kwesti wydechów:

AUTOMECHANIKA Sosnowiec, Sobieskiego 43

501-172-334

696-430-884

 

pozdrawiam

Witam

Jeśli masz litość to nie doradzaj tego partacza nikomu. Koleś nie ma pojęcia o naprawach, poza tym kradnie części. Mogę opisać szczegółowo historię (nawet dwie) jeśli ktoś chce mieć powód aby tam NIGDY nie jechać. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://www.opelserwis.pl/ - sprawdź tu (Katowice) nieautoryzowany ale nie znam lepszego. POZDRO!!!

ja tego warsztatu NIE POLECAM! K-ce ul. Dębowa. popsuł mi się alternator w Astrze H, auto przyjechało do nich na lawecie, za nowy - regenerowany alternator zaśpiewał 750zł + oddanie starego, do tego robocizna prawie 250zl! auto wziąłem i na naładowanym akumulatorze dojechałem do S-ca na Naftową. Skasowali ponad połowę mniej. Jak najbardziej polecam Naftową:D

wcześniej problem z klimą rozwiązali w 7 minut, ASO szukało 2 h i nie znalazło...

pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam fachowy sprzęt w Serwisie na Naftowej, przy okazji mila obsługa!

Dawno się nie wypowiadałam w niniejszej kwestii, więc teraz dodam swoje 3 grosze: najlepszy oplowski serwis z jakim miałam do tej pory do czynienia, odkąd tam tam trafilam, zostałam na dobre i nie zamierzam zamieniać na żaden inny (nawet gdyby mi ktoś oferował naprawy gratis). Działają szybko, dokładnie, obsługa przemiła i max fachowa! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności