Skocz do zawartości

Co sadzicie o oleju GM ??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ja też się dołącze do rozmówki. Ja w ASO za syntetyk dalem 40 zeta za litr a półsyntetyk to myśle że okolo 30-35 a może mniej

 

[ Dodano: Pon Lip 07, 2008 20:00 ]

Ja mam taką stronke ale nie probowalem z niej korzystac a może komuś się przyda

www.opel-shop.pl/product_info.php?products_id=601

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką stronke ale nie probowalem z niej korzystac a może komuś się przyda

www.opel-shop.pl/product_info.php?products_id=601

sklep Stachowiak

sporo ludzi z klubow u nich kupuje

sprawdzeni jak do tej pory

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hmmm :mrgreen: chyba nie ma co debatowac ... kupie tego GM na probe i tyle ... nic zlego sie nie stanie.

 

Tylko nadal chcialbym sie dowiedzec czy moze sie cos stac jesli przejdzie sie z polsyntetyka znowu na syntetyk, lub w innej kolejnosci np z mineralnego na polsyntetyk http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

 

Tylko nadal chcialbym sie dowiedzec czy moze sie cos stac jesli przejdzie sie z polsyntetyka znowu na syntetyk, lub w innej kolejnosci np z mineralnego na polsyntetyk http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

pzdr

też bym chciał to wiedzieć :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podpowiem zeby sie koledzy nie naszukali :mrgreen:

 

przejscie z mineralego na polsyntetyk,moze,lecz nie musi poskutkowac poczatkiem problemow.jak wiadomo,polsyntetyk ma wlasciwosci czyszczaco-pluczace,i te wlasnie wlasciwosci,moga wyczyscic-wyplukac syf,ktory podczas pracy na mineralnym,utrzymuje cisnienie i smarowanie.obrazowo rzecz ujmujac,jednym z pierwszych objawow,moze byc rytmiczne poklepywanie szklanek,

 

przejscie z polsyntetyka na syntetyk,rownierz moze,lecz nie musi miec podobnych skutkow,w kazdym razie juz nie tak radykalne.

 

 

co do oleju GM,sam jezdze na polsyntetyku z alledrogo.

bylem dzis w serwisie po kilka drobnostek,i akurat spojrzalem na polke z olejami.wlasciwie jest to dokladnie to samo,cena mniej wiecej x2 (przynajmniej polsyntetyk) w porownaniu do ceny z allegro,i podejrzewam ze jest spowodowana tym,ze olej jest przeznaczony na rynek naszych wschodnich sasiadow.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności