Skocz do zawartości

Naviegacja Manta


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość huri_khan

Ktoś pisał że kupił Mantę i wywalił soft który tam był i wgrał Automapę i jest bardzo zadowolony. Poszukaj w archiwum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

melon a może cos więcej o tej Mancie napiszesz... "ok" jak na mój gust jednak mówi trochę za mało...

 

no napisze wiecej spoko :-)))))

 

 

 

a powaznie zakupilem w carefurze za 260 zl znajomy wimeinial w formie navi i dal mi AM 505 w prezencie. Po odblokowaniu win i wgraniu actisync smiga ino bucy.

MAly ekran jakosc kiepska ale bez przesady jako zwykly uzytkownik nie bawiacy sie tym tylo korzystajacy nie mam zastrzezen. Nie wiesza sie szybko lapie satelity. Nie wiem jak to szerzej opisac po prostu jest Ok mialem mio kolegi i zarazil mnie nawigacja nie stac mnie bylo na zakup czegos w okolicy 1000 zl wiec zakupilem to cudo. W tej chwili widzialem jeszcze wersje 040 z alkotestem ale to juz chyba przerost formy nad trescia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie unikajcie jak mozecie Manty,brat pracuje w Makro zajmuje sie zwrotami towaru,mowi ze 80 % zwrotow to firma MANTA,jest to szajs nad szajsami :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie unikajcie jak mozecie Manty,brat pracuje w Makro zajmuje sie zwrotami towaru,mowi ze 80 % zwrotow to firma MANTA,jest to szajs nad szajsami :)

Masz racjeale to samo dotyczy szakiry larka i innych wynalazkow spotykanych w cenie 300 zl

a powaznie nie ma regoly zapytaj kogos kto rozprowadza sprzet z wyzszej polki. Jak ma sie zepsuc to sie zepsuje natomisat gwarancjia jest ? jest wiec cos sie martwic uzywac i testowac. wiekszosc uszkodzen wynika z grzebania i glupiej zabawy komus upadnie ktos podkreci nie tak jak trzeba i nieszczescie gotowe. Ja uzytkuje tzn wlaczam i jade niegrzebie nie odtwarzam MP3 JP2 itd.

Swoja droga moze mi ktos wyjasnic po co z jednej strony ktos zachwyca sie ogladaniem filmikow na 3" ekranie a w domu ma 42 plazmy :P i mowi ze jakis taki maly, nie kumam tego wogole

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Mariusz_760301

Ktoś pisał że kupił Mantę i wywalił soft który tam był i wgrał Automapę i jest bardzo zadowolony. Poszukaj w archiwum

To ja kupiłem :)

 

Jestem już po wakacjach i z czystym sumieniem polecam Mantę GPS 030 z programem AutoMapa 5 - nie zgubiłem sie dzięki niej w górach i małych mieścinach. Nawet na "szosie stu zakrętów" dała radę.

 

Co do postów o zwrotach w/w Mant pewnie to i prawda bo ich sprzedaż jest kilkunastokrotnie większa niż konkurencji więc siłą rzeczy liczba ew. reklamacji może być wyższa :D

 

Reasumując - dobra jakość wykonania, niska cena, szybko łapie satelity - polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja również jestem szczęśliwym posiadaczem 030. Sama nawigacja (za tą cenę) - rewelacyjna. Śmiga szybciej i dokładniej od dużo wyższych modeli. Nie ma potrzeby odblokowywania (a więc utraty gwarancji) żeby korzystać z innych map. Sam tak mam :evil:

Polecam dla zainteresowanych:

http://www.piotrza.toya.net.pl/anew/index.php

Na forach jest wszystko o Mantach ... i jeszcze więcej;) Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mam mante 060 od 2 tygodni sprawdza sie doskonale. Jak już kupisz polecam wgrać jakąś lepszą mapę ja mam automape i działa bez szwanku. dodatkowo mozesz słuchac mp3, oglądać filmy, czytac e-booki. polecam za te pieniądze. Nie bawcie się w odblokowywanie jakimis programami. Wytarczy wrzucić na karte pamięci FOLDER explorer.exe i mozna cieszyć się w pełni odblokowanym windowsem. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności