Skocz do zawartości

malowanie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam wszystkich forumowiczów, nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam post ale chciałbym zasiegnac waszej opinii na temat malowania samochodu. Po pewnym czasie uzytkowania auta pojawily sie przebarwienia na dzwiach i wydaje mi sie ze auto bylo szpachlowane i jakos slabo pomalowane skoro pojawily sie plamy 8) . Chce sprzedac ten samochod ale ewentualny kupiec widzac cos takiego bedzie lekko zniesmaczony. Stad moje pytanie, co ma zrobic zeby tanio powtarzam tanio zamaskowac plamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam wszystkich forumowiczów, nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam post ale chciałbym zasiegnac waszej opinii na temat malowania samochodu. Po pewnym czasie uzytkowania auta pojawily sie przebarwienia na dzwiach i wydaje mi sie ze auto bylo szpachlowane i jakos slabo pomalowane skoro pojawily sie plamy :( . Chce sprzedac ten samochod ale ewentualny kupiec widzac cos takiego bedzie lekko zniesmaczony. Stad moje pytanie, co ma zrobic zeby tanio powtarzam tanio zamaskowac plamy.

Moja opinia jest taka:

Sprzedając samochód i nie mówiąc kupującemu prawdy o jego stanie jesteś OSZUSTEM 8)!Pewnie powiesz mu, że lakier oryginalny itp. 8)

Pozostaje mi życzyć Ci kupna kolejnego samochodu z "tanio zamaskowanymi plamami".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał Ramzes81, a później zakup dobry wosk z kolorem jak twoje autko np: simons czy jakos tak dodostania w dobrych sklepach i hipermarketach,ładnie pokrywa lakier i zarysowania ewentualne przebicia,sam tego używam bo często żonka parkuje autko pod zakładem chemicznym (tam pracuje) i co jakis czas nastepuje reakcja i po takim czyms autko wyglada jak ochlapane biała farba.kłania sie solidne mycie i woskowanie a zeby pozakrywac ewentualne nidorobienia trzeba uzyc własnie wosku koloryzującego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka:

Sprzedając samochód i nie mówiąc kupującemu prawdy o jego stanie jesteś OSZUSTEM 8) !Pewnie powiesz mu, że lakier oryginalny itp. 8)

Pozostaje mi życzyć Ci kupna kolejnego samochodu z "tanio zamaskowanymi plamami".

Popieram. Dziś chcesz kogoś nabić a jutro nabiją Ciebie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moja opinia jest taka:

Sprzedając samochód i nie mówiąc kupującemu prawdy o jego stanie jesteś OSZUSTEM 8) !Pewnie powiesz mu, że lakier oryginalny itp. 8)

Pozostaje mi życzyć Ci kupna kolejnego samochodu z "tanio zamaskowanymi plamami".

Popieram. Dziś chcesz kogoś nabić a jutro nabiją Ciebie!

Na tym polega biznes.

Z resztą , niech każdy siebie krytykuje , bo myślę że każdy zrobił by tak samo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajan733

Nieraz takie plamy pojawiają się zaraz po malowaniu.Wtedy przyczyną jest zbyt duża ilość utwardzacza dodana do szpachlu.Jeśli to jest także u ciebie to żadna pasta nie pomoże.Tylko malowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

te plamy pojawiły sie u mnie wiosna, czy sa spowodowane duzą ilościa utwardzacza nie wiem ponieważ nie szpachlowałem ani nie malowałem elementów. a co myslicie o czymś takim: http://allegro.pl/item400787212_wosk_koloryzujacy_kredka_do_rys_gratis_rabat_.html czy ktoś z was próbował takich wynalazków??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności