Skocz do zawartości

czy pomaranczowe wstawki w migaczach maja miec żarowki?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam. Zastanawiam sie czy pomaranczowe wstawki w kierunkowskazach (przod) maja sie swiecic. I czy jest tam miejsce na zarowke. Jesli nie ma , to czy ktos z kolegow robil sobie w nich swiatla mijania jak w USA czyli pomaranczowe? moglo by to fajnie wygladac, szczegolnie ze widac je rowniez z boku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Swiecić sie nie mają bo nie mają podłączenia z przewodem kierunkowskazu , a czy jest tam przewidziane miejsce na żarówke to trzeba to rozebrać i zobaczyć.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma tam nawet miejsca na żarówkę , jest tylko od spodu mały otworek ok. 0,5 cm - taki odpowietrznik w który można włożyć jakąś diode ale musiałaby być podłączona pod pozycyjne żeby dawała efekt amerykańca - miałem to zrobić u siebie ale niestety nie zdążyłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Można tam wstawić małą żarówke telefoniczną lub diode pomarańczową o dużej jasności ale podłączyc pod kierunkowskaz a nie pod światła mijania bo w razie wypadku taka przeróbka może nas bardzo drogo kosztować . I zamiast efektu Amerykańca będziemy mieć efekt mandatowy jak się tylko natym skończy.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzieki. Mam jeszcze Sharana w ktorym mam ,,amerykance,,. W kierunkowskazie mam miejsca na duza zarowke i na w5w malutką. Tą malutka mam pomaranczową. swieci slabiej niz kierunek i nie myli kierowcow. Efekt fajny. Do tej pory bez mandatu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i wychodzi na to że szybko wymontuj te z sharana bo mniej inteligentni od amerykańskich polscy kierowcy zaczną Cię taranować na skrzyżowaniach patrząc na delikatnie świecące z boku i prawie niewidoczne z przodu pomarańczowe obrysówki

 

fotka poglądowa jak fajnie i "niebezpiecznie " to wygląda

 

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi tylko czy jak by tam wstawić żarówke taką jak postojówka a podłączyć ja pod kable od kierunku czy by to chodziło jako kierunek.Na pewno był by lepiej widoczny niż na samym przednim.Troche szkoda pustego klosza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wstaw sobie W5W i w zupełnosci starczy na dodatkowy kierunek. Tymbardziej ze za duzo miejsca tam nie ma. obudowy do w5w mozna dostac na kazdym szrocie a nawet w sklepie(nowki)

 

[ Dodano: Sro Sie 06, 2008 09:54 ]

Chcialem jeszcze wspomniec ze jezdze po Holandii, gdzie ludzie majacy amerykanskie auta nie przerabiaja nawet kierunkow z tyłu. Czyli albo swiecą sie tylne światła albo te same swiatła mrugają wskazujac kierunek skretu (oczywiscie na czerwono) Ja osobiscie jako kierowca nie wyskoczyl bym komus pod kola widzac świecące sie (nie mrugające) kierunki. :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam – a ja właśnie po przeczytaniu tego posta poszedłem do auta, wymontowałem migacze i zabrałem się za ożywienie w nich obrysówek.

Kupiłem dwa migacze od daewoo nubira (wykorzystałem tylko oprawki z żarówką w5w bez kloszy), wiertełko 15mm, pilniczek iglaczek – poświęcona jedna sobota – i obrysówki działają i pięknie wyglądają (podłączone pod postojówki) polecam.

Zdjęcia:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c907552d86485f81.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44c22b156b0eaa59.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2aadadb789a2f097.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf421a3a733f482e.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności