Skocz do zawartości

Sprawmy, aby nasze astry nie trzeszczały, nie skrzypiały...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam następujący problem

od czasu do czasu mam dziwny dzwięk z okolic nagrzewnicy. od strony kierowcy jest to bardziej słyszalne niż pasażera.

dzwięk ten jest jakby coś się przelewało a na początku to myślałem że jakieś zwierze wpadło mi do auta i dziwnie się zachowuje. sytuacja taka jest tylko jak pracuje silnik. może ktoś się z tym spotkał i mi coś podpowie

nadmieniam że nie posiadam klimatyzacji więc teoretycznie nie powinienem mieć zaworu do odcinania przepływu wody (nagrzewnica cały czas jest ciepła nawet przy wyłączonym ogrzewaniu do końca)

zastanawiam się czu to coś z nagrzewnicą czy może coś jeszcze tam może być, tylko nic mi nie przychodzi do głowy.

poradzcie coś?

 

PRO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stukająca klapa to nie koniecznie luz na zamku, u mnie pomogła regulacja dwóch owalnych odbojników gumowych na których oparta jest klapa wystarczyło je trochę wykręcić (służą do regulacji) i w aucie cichutko

Też mam problem z klapą i już regulowałem te gumowe odboje. Pomogło ale jakie skutki: klapa odstaje trochę widać różnice, a po jakimś czasie te odboje jak by z powrotem się wkręcały i znów klapa się tłucze.

 

A druga rzecz jaka mnie drażni to coś mi się tłucze przy drzwiach od strony kierowcy. Nie wiem czy to nie ten dzyndzel do zamykania drzwi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A druga rzecz jaka mnie drażni to coś mi się tłucze przy drzwiach od strony kierowcy. Nie wiem czy to nie ten dzyndzel do zamykania drzwi.

ja mam to samo. nawet wymontowałem tem ogranicznik drzwi i jakiś czas jeździłem bez niego. ale u mnie to nie było to. do tej pory nie doszedłem co to może być. mam podejrzenia że to może być wyprowadzona kostka od elektrycznych lusterek (jest schowana za zaślepką od sterowania - ja mam lusterka manualne.)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Witam odświeżę temat. Otóż niedawno mam nowe stuki a mianowicie dochodzą mi one z manetki od wycieraczek i druga rzecz co mnie teraz denerwuje to zagłówek chodzi o regulacje co jest w środku zagłówka jak bym go nie ustawił to i tak zaraz zaczyna mi z powrotem wydawać strasznie denerwujące dźwięki szczególnie jak stoję na światłach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam!!

 

Panowie mam malutki problem odnosnie mojego nawiewu!! Jak ustawie nawiew na ciepłe powietrze obojetnie na który biegu dmuchawy to tak jakby mi cos strzelało (tukło sie) z kratek nawiewu z lewej strony i w srodkowym??!! Co to moze byc dodam ze jak mam wlaczone na zimne powietrze nie ma takich odgłosów!!! z góry dziekuje za odpowiedz!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I jeszcze jeden problem - denerwuje mnie łomot z tyłu jak wjadę w jakąś dziurę (jakby luźna klapa bagażnika klapę sprawdzałem i raczej nie ma żadnych luzów na zamku), czy to tak już musi być w astrze?

 

jezeli to nie jest luz na zamku i sprawdziles kolo zapasowe jak zalecali ci koledzy z forum i stuki dalej sie pojawiaja to mozesz miec luz na tulejkach gumowych w zawieszeniu tylnej osi. Ja tak mialem i tez myslalem ze to klapa. stuki pojawialy sie u mnie po wjechaniu w wieksza dziure. Po wymianie tulejek stuki ustaly.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności