Skocz do zawartości

Najlepsza Mapa Polski (PC lub na komórkę z Symbianem)


Gość Kill3rReaper

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kill3rReaper

Witam wszystkich Forumowiczów!

Szykuje mi się wyjaździk na wycieczkę na południe Polski i potrzebuję jakiejś mapki fajnej żeby zaplanować co gdzie i jak. Mam kilka mapek, np: "Mapa Polski 2008" ale ona nie potrafi obliczyć mi spalania i nie pozwala na edycję prędkości jakimi będę się poruszał po wybranych drogach (z tego co pamietam to była Mapa 2001 i ona miała tą super funkcję, w póxniejszych wersjach już tego nie widziałem :mrgreen: ) Jaką mapkę polecacie? Z tym spalaniem to chodzi że podaję spalanie w trasie, mieście, podaję ile będę na autostradzie jechał km/h, podaję ile na zwykłych drogach itp i wszystko mi podaje w jakim czasie i kiedy się gdzie znajdę i obliczy ile paliwa potrzeba, ba! Nawet jak podam cenę to poda ile mnie paliwko wyniesie ;D

 

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam zamierzam kupic komórke z symbianem model Nokia6680 aby navi działał w nim sprawnie potrzebuje odbiornik który mozna dokupc czy same oprogramowanie zeby m,nie na bieżaco prowadzła tak jak normalna navigacja pozdrawiam i dziekuje za odp

 

Poprawiłam ort/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zamierzam kupic komórke z symbianem model Nokia6680 aby navi działał w nim sprawnie potrzebuje odbiornik który mozna dokupc czy same oprogramowanie zeby m,nie na bieżaco prowadzła tak jak normalna navigacja pozdrawiam i dziekuje za odp

 

Poprawiłam ort/Tajga

Jeśli chcesz coś do nawigacji to lepiej sobie kup telefon z Win Mobile ,na windowsa jest dużo więcej konkretnego oprogramowania do nawigacji niż na symbiana. Tani i z wysuwaną klawiaturą jest Wizard / spv m3000 / mda vario , z czystym sumieniem mogę Ci go polecić .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huri_khan napisał/a:

A jest wersja "edukacyjna" taka jak np. TOMTOM ?

 

Google Twoim przyjacielem :wesoly:

Poszperałem, zainstalowałem i teraz czas na refleksję:

Tomtom łatwiej się obsługuje i dutaj duży plus dla TT.

Garmin chyba ma mniejsze wymagania na mojej E50 nie tnie się jak TT i wydaje się że jest bardziej przyjemna grafika, narazie jeździłem Garminem tylko po mieście i Garmin sprawia lepsze wrażenie jeszcze muszę podegrać POI i przetestuję na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności