Skocz do zawartości

Tuning


Rekomendowane odpowiedzi

KURDE :)! to co mam z nimi zrobic ?? zadnych tuningowych lamp nie ma na allegro :);/:) a jak jest jedna na cale allegro to wyglada jak po h... za krzaka... ;/;/;/ chyba ze ktos ma jakies do sprzedania... bo z tylu moge lampy przyciemnic o 100% bo mam jedno auto i z tylu mam calkiem czarne... jak cale auto z reszta jest czarne i z tylu lampy tez mam czarne ale calkowicie czarne jakbym je pomalowal... przechodze normlanie przeglady i wszytsko... a z tylu to robilem to sam...

no to nie zycze ci zeby ci ktos po ciemku na tyl najechal

lampymoga byc przydymione ale musza miec do 70% przepuszczalnosci swiatla

ja tez mam z tylu malowane ale bylem z nimi na TÜVie w DE zeby to obejrzeli i powiedzieli ze jest tak na granicy

w polsce tez policjanci mogo za to zabrac dowod

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lord_wiader

kedzioresos, jeśli chcesz przyciemniac sobie reflektory (tylko po co :D ) to rób to. Miej jednak świadomość, że przy zwykłej kontroli normalny policjant zabierze Ci dowód (to, że jakiemuś gościowi z alfy 147 nie zabrali nie oznacza, że tak można).

Co gorsza, gdybyś takim autem spowodował wypadek, to podczas badania technicznego stwierdzą przyciemnione reflektory. Poszkodowany mógłby powiedzieć, że np. wieczorem nie widział Twojego auta, bo reflektory słabo świeciły i bardzo możliwe, że diagnosta to potwierdzi. Oczywiście poruszałbyś się wtedy autem niespełniającym warunków technicznych.

Przepraszam, że wyrażę swoje zdanie ale po co przyciemniać lampy? W aucie znajduje się kilka elementów które służą wyłącznie do tego aby informować, ostrzegać innych użytkowników oraz zwiększać, polepszać widoczność. Takimi elementami są reflektory, migacze, tylnie lampy, szyby oraz lusterka i jakakolwiek ingerencja w nie jest po prostu kuszeniem losu. Sam się denerwuje, gdy jadę za jakimś golfem II z czarnymi jak asfalt lampami, które praktycznie świecą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kooles ze zwyklych czerwonych w alfi 147 zrobil calkowicie czarne.... policja go zlapala i nic nie mowila... przeglad przeszedl...

 

To miał więcej szczęścia jak rozumu. Zabronione jest jakiekolwiek malowanie tylnych lamp. Jeżeli już chcesz mieć ciemne z tyłu to kup ori dymione z homologacją (bodajrze Irmscher takie robi). Malowane na czarno lampy wyglądają jak klasyczny agro tuning (na czerwono i na inne kolory też).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Anonymous

nie przyciemnialem nic poprostu pobawilem sie troche w przerabianie maski itp itd... mam zalozone soczewki od PUNTA 2 i Xsenon ;( efekt jest przezajefajny :drunk: a tylnie lampy sa od GSi czarne... szyby mam przyciemnione po 70% z tylu 50% z przodu i pasek na przedniej szybie 50% przeszlo to wszytsko normlanie przeglad...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności