Skocz do zawartości

Gniazdo serwisowe Corsa B 1,0 1999r.


Gość misiaczek410

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiaczek410

Witam...

 

Potrzebuje sie dowiedziec gdzie jest gniazdo serwisowe w Corsie B 1,0 1999 r. Niedlugo bede taka Corse kupowal i przydaloby sie odczytac bledy...

 

Znalazlem TAKI temat ale tam nie ma opisanej Corsy 1,0... Czyzby to znaczylo ze Corsa z tym silnikiem nie ma takiego gniazda??

 

Jest wprawdzie w tym temacie napisane ze "Od 1995 roku niektóre modele mają 16-stykowe złącze umieszczone w środku pod deską rozdzielczą." ale w zaden sposob nie wiem jak sie do niego dostac... Czyzby to bylo gdzies przy pedalach??

 

Z gory dziekuje za pomoc...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiaczek410

Z tego linku wynika ze nie wszystkie... Cytat ponizej:

 

"Złączne 10-stykowe

Złacza te występują w systemach GM-Multec i znajdują się pod deska rozdzileczą w skrzynce bezpiecznikó lub w komorze silnika w pobliżu lewej lub prawej części przegrody czołowej.

 

Złącze 16-stykowe.

Od 1995 roku niektóre modele mają 16-stykowe złącze umieszczone w środku pod deską rozdzielczą. Złącze to służy do odczytu kodów za pomocą czytnika kodów usterek. Niektóre starsze modele również mają 16-stykowe złącze, za pomocą którego można odczytać kody błyskowe."

 

To juz przynajmniej trzy miejsca...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Ty to znalazłeś tylko ja wstawiłem linka w Twoim temacie

A jakie to ma znaczenie kto gdzie wstawił i komu??? :/

 

 

ilnik 1.0 jest tak "znakomity", że zczytywanie błedów metoda drucikową- to nie działa w tym silniku!

To prawda. A co do umiejscowienia złącza to szukałem w necie i wychodzi na to ze jest w skrzynce bezpieczników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiaczek410

misiaczek410 nie Ty to znalazłeś tylko ja wstawiłem linka w Twoim temacie odnośnie kupna corsy b ;-):)

Pochwal sie, pochwal...

 

wszystko sie zgadza, silnik 1.0 jest tak "znakomity", że zczytywanie błedów metoda drucikową- to nie działa w tym silniku!

A chociaz bledy z TID-a odczytam?? W Astrze da rade...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiaczek410

a co nie moge ? co już nie można nic napisac ? skąd w was tyle jadu ? aaaaaaaa już nawet mi sie nie chce nic pisac ;-)

Alez oczywiscie ze mozesz... Tylko po co?? Jestem Ci bardzo wdzieczny za pomoc przy tamtym temacie ale wytykanie ze to wlasnie Ty to znalazles graniczy z domaganiem sie pochwal a to juz jest dziwne... W kazdym badz razie ciesze sie ze pomagasz... Oby wiecej takich osob...

 

TID pokazuje błędy TID a a nie układu wtryskowego. Tak w astrze jaki i w corsie.

No i dokladnie o to mi chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności