Skocz do zawartości

Jakie CB i gdzie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prosze was o poradę gdyż nie jestem znawca CB-radia.

Posiadam Opla Merive i wydaje mi sie ze nie mam tam zbyt wiele miejsca na zamontowanie radyjka tak aby nie przeszkadzało i żebym miał dostęp do jego obsługi.

Prosze o rade gdzie ewentualnie proponujecie montaż i jakie radyjko byscie polecili (500-600 zł. za kpl.)

Serdecznie dzięki za wszelkie rady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do montazu to ja mam zawieszone na dwoch blaszkach jedna jest za krawedz miejsca na napoje a druga za krawedz tu przy skrzyni biegow ;-) a radyjko wisi od strony pasazera - chodzilo mi o to zeby nie wiercic dziur nigdzie dlatego tak sobie wymyslilem :) nie wiem czy jasno sie wyrazilem jak bede mial chwile wolnego to zrobie zdjecie i wrzuce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foliatek, ja mam Merivke i radyjko zamontowałem w kieszonce koło nóg pasażera ;-) wrzucałem fotki tu:

http://forum.opel24.com/radio-antena-vt570,60.htm

co do radyjka to za tą cene można wybierać i przebierać... :) a jakiej anteny szukasz? magnes, dziurka, uchwyt?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owender miejsce nie takie zle ale mi osobiscie by troche przeszkadzalo - za nisko a co za tym idzie za slaby dostep.... a zasilanie z akumulatora sobie pociagnij.... bardzo prosto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Presidenta Walkera ASC + antenę na magnes Sirio ML145.

Prawda, radio trochę duże ale prawie bezobsługowe.

Zobacz test:

http://www.cb-radio.info.pl/pl/cb_radio_poradniki/43.html

W tej cenie mozna wybierać, ale i tak Walker ASC bije wszystko.

 

Pozdrawiam

 

Gary

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

Gary, nie wiem czy taki ten walker jest bijacy wszystko, nie dosc ze drozszy od harrego II ASC to jeszcze wiekszy, ja mam wlasnie tego harrego i bym go nie wymienil a pozatym jest tanszy i ma to samo co twoj walker

P.S. kupilem go tam gdzie dales linka wiec chyba w tym samym miejscu :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego polecam Walkera ASC nie dlatego, że go mam ale dlatego, że z Presidentów nowych w cenie do 600,- zł jest najlepszy. To nie wyłącznie moja opinia. Testowałem różne radia, wierz mi i nie spotkałem lepszego fabrycznego radia.

Małe Presidenty to piętro niżej, po poprawce ASC są lepsze, ale do Walkera im daleko.

Swiadczy o tym rónież i to, że Walker jest na wiele sposobów powielany przez różnie firmy m.in Uniden68....... i nie tylko. To bardzo dobra konstrukcja.

Minus Walkera to wielkość i na tym koniec minusów.

Piszesz:

Gary, nie wiem czy taki ten walker jest bijacy wszystko

Jeżeli masz porównanie, to Wiesz, jeżeli nie masz porównania to nie wiesz, a szkoda :shock::D

Od ponad 10 lat w samochodzie mam radia SB, nie porównuje do starych presidentów ale z nowych w cenie do 600,- zł tylko WalkerASC jest jeszcze Taylor, który ma swoich zwolenników ale brak mu RFG, co w/g mnie jest jego dużym minusem mino tego, że radio ma bardzo dobre.

Jeżeli porównujesz Harrego do Walkera to jestesmy w innych swiatach.

Pozdrawiam

Gary

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności