Skocz do zawartości

Opel Vectra co to może być?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Opla Vectre 2.0 DTI 98 r. Nie wiem co się dzieje ale na komputerze pokładowym pali mi sięcały czas kontrolka "Check". Ponadto nie wiem ale nie działa mi klimatyzacja, gdy ją włączam to działa tak jak wiatrak na 1. Proszę również o poradę ponieważ nie działają mi światła przeciwmgielne przednie i tylne. z gory dziekuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

check na kompie a jaki komunikat sie wlacza ??

musi byc komunikat

 

co do klimy to jedz do speca

sam raczej nic nie zdzialasz

 

co do lamp

zarowki sprawdzales ??

bezpieczniki ??

przekazniki ??

samo sie nie sprawdzi :oops:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przekaźników i bezpieczników to najpierw sprawdź te drugie bo to wiadamo jak bedzie spalony a co do przekaźników i włączników to patrz czy świeci sie kontrolka na włączniku i na desce jak włączysz i słuchaj czy przekaźnik działa to też cicho ale jest sie w stanie usłyszeć:oops: Jak wszystko jest dobrze to sprawdź żarówki:) A co do check to jak juz wszystko probowałeś to jedź żeby Ci na kompie sprawdził i wtedy już raczej bedziesz wiedział co jest grane dasz 50zł i raczej jasne wszystko bedzie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto nie wiem ale nie działa mi klimatyzacja, gdy ją włączam to działa tak jak wiatrak na 1.

Po włączeniu klimy załancza się nawiew tak jak by na jedynce to raczej normalne :oops:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Jeżeli możecie powiedzcie mi gdzie ten komunikat powinien się wyświetlić :oops:. Pali mi się "CHeck" na komputerze pokł. . Muszę również przyznać że kontrolka silnika ta pomarańczowa od czasu do czasu również się zapala a po jakimśczasie gaśnie i tak w kółko. Co do klimy to działa jak przy nawiewie, chodzi o to ze wogle nie chłodzi jak powinna :). Jestem nowicjuszem więc prosze o wyrozumiałość http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka silnika świeci się zawsze przy przekręconej stacyjce do momentu odpalenia silnika (jeżeli wszystko jest dobrze:)) Tam wyżej troche mi się pomyliło z nia sorry. Odpal samochód na wolnych obrotach i włącz klimatyzacje. Zwróć uwagę na obroty czy silnik w ogóle na to zareaguje. Jak tak to pewnie masz klimatyzacje do nabicia. Ja jak robiłem to po znajomości to dawałem 50zl za sprawdzenie czy jest układ szczelny i 150 za nabicie ale to wiesz zależy u kogo:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chcę zapytać o jedną sprawę. Otóż nie wiem dlaczego ale wiatrak na 4 miałem odpalony jechałem w deszcz i strasznie zachodziła mi szyba (okna zamknięte rzecz jasna). Włączyłem grzanie szyb ale nie pomogło. Co to może być?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności