Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Opony 195/65/15 czy będą pasować ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Pozostały mi roczne zimówki z felgami po mojej Astrze w rozmiarze 195/65/15, felgi nie pasują bo są na 4 śruby (są na sprzedaż jakby ktoś był zainteresowany) chce kupić felgi 15 na 5 śrub tylko pytanie czy opony 195/65/15 nie będą za duże, aktualnie fabryczne 205/50/16 z przeliczników opon wychodzi że są o 2,3 cm niższe na średnicy koła od 195/65/15 pytanie czy ktoś może zakładał podobne opony ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy opony 195/65/15 nie będą za duże

Zimówki ;):lol: Można spokojnie założyć 185 nawet, bo zaleca się aby zimówki były węższe od letnich, ale te co masz upatrzone pasują....ZAMIENNIKI Pozdro..

[ Dodano: Wto Sie 19, 2008 15:04 ]

Jeszcze lepsze:195/60/15..lub 185/60/15- błędy nie przekraczają 2%...Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

upewnij się tylko czy nie będzie problemów przy skręcaniu, bo ja też tak chciałem zmienić (205/50 R16 są bardzo drogie i trudno dostępne) i znajomy gumiarz mi odradził.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

ja osobisci e bede zakładał oponki 185/65/15 bo mam takie pozostałosci rownierz po astrze, a ktos tu juz pisał ze ma 195/65 i podobno troszki wyglada jak kobza na takich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czy ktoś już sprawdzał u siebie w Merivce A taki rozmiar opon, mam okazję kupić w dobrej cenie komplet letnich i zimowych ale nie wiem czy się nadają.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

posiadam takowe opony,zimowe jak i letnie i jest OK.Nic nie obciera nawet przy pełnym obciążeniu,a wiem co pisze bo Meriva jeżdzi na taksówce(robiona legalizacja na oponach 195/65/15

Pozdrawiam

Edytowane przez daro64

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi