Skocz do zawartości

przekładnia kierownicza corsa c


Gość wild_elk

Rekomendowane odpowiedzi

witam, regenerował ktoś z was może przekładnie? jeśli tak to jak się sprawuje ? moja po zregenerowaniu - wybiły sie tuleje i waliła przy jeździe po dziurach albo mocnym hamowaniu, po regeneracji było cycuś, po prosru cód, miód, malina, no i ok, minęlo troche czasu przjejechałem 8 tyś a tu kur.... znowu bije :oops: staram się w miare możliwości nie sprawdzac głębokości wszystkich zapadlin w jezdni, nie jeżdże po polnych drogach, więc chyba po tak niewielkim przebiegu nie powinno się dziac coś takiego ? aha jeszcze jedno, naprawa byla wykonywana w aso opla :( czy teraz jeśli mam wszystkie papiery to pójście do nich i przedstawienie im problemu coś da w postaci usunięcia tej usterki czy każa mi znowu wybulic 650 zeta za regeneracje lub powiedzą - kup pan nową ? :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

witaj, spokojnie możesz jeszcze raz zregenerować tylko musisz znaleźć dobrą firmę - w necie nie brakuje ogłoszeń. koszt regeneracji to ok 150 zł bez wspomagania i ok 300 zł ze wspomaganiem. u mnie -mam corse c 1.7 di- koszt regeneracji z demontażem i montażem wyniósł 300zł. wydaje mi sie ze 650 to dużo.przejechałem ok 10 tys. i wszystko jest w porządku ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przekładnia została drugi raz naprawiona w aso w "geście handlowym i trosce o klienta" taaaaaaa jasne s..nie w banie, ale tak odnośnie tego "gestu" to fakt był to gest z ich strony bo dowiedziałem się u nich w serwisie, że mimo naprawy w aso no ok jest gwarancja ale jeśli znowu sie tuleje wybiły to w sumie nie ma sensu jej naprawiać bo to bez sensu -pewnie znowu nie będzie efektu pożądanego i gwarancji nie ma ;) ale wysłali pismo do centrali, odpowiedź centrali była pozytywna więc naprawili za frajer zdziercy, więcej do tych złodzieji nie jade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam. Moim zdaniem najlepiej kupić używkę z auta z małym przebiegiem i gwarancją.Ta regeneracja niewiele daje jak się wkłada chińskie podzespoły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

 

Może podepnę się do tego tematu.

Mam problem z układem kierownicy, mianowicie jak puszczę kierownice przy wolnej jeździe odrazu odbija w lewo, także latwiej jest kręcić w lewo, a ciężej w prawo. Co jest powodem przekładnia, czy silniki od wspomagania. Może też ktoś miał taki przypadek???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.Jeżeli masz dobrą zbieżność i nie masz wadliwych opon, bo tu wszystko trzeba brać pod uwagę to prawdopodobnie komputerek wspomagania .Znajduje się obok silniczka wspomagania pod kierownicą.Ale to tak tylko sugeruję.Najlepiej podnieść przód do góry i wtedy sprawdzić co się dzieje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności