Skocz do zawartości

Corsa B


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0f870e6c3efad41a

 

Musisz wsunać śrubokręt u góry między kratkę a deske i spróbować ją obrócić w dół o 45 stopni. Wtedy zobaczysz wkręty. Śrubokręt dobrze owinąć szmatką żeby nie porysować plastików.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręcając panel bez zdejmowania kratek możesz jedynie pogubić śruby

 

należy kratkę opuścić w dół jak najbardziej się da a nawet bardziej niż się da, zobaczysz wtedy koniec tej kratki (to nie jest walec, tylko pół walca czyli koryto :D ). Proponuję użyć w tym celu śrubokręt i podważyć górę tak aby ukazała się szpara pomiędzy końcem kratki a obudową w której siedzi. W powstałej szparze złap palcami i pociągnij jeszcze bardziej w dół. Jak cały ten walec będzie nachylony około 45 stopni (tak że regulacja kratek na boki sie opiera o dolny plastik) to możecie ciągnąć do siebie, powinno wyjść. Aha, daruj sobie podważanie z boku i tego typu kombinacje, środkowe kratki w ten sposób nie wyjdą a tylko poniszczycie sobie plastiki

 

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Witam sorki za odgrzewanie tematu ale ja troche mam podobny problem.

Otoż TID mi nie łączył wiec rozebrałem polutowałem itd itp.

Mimo ze ucze sie elektroniki nie wiem gdzie i jak rozwiazac nastepujacy problem.

Kiedy włączam światła TID się wyłącza działa tylko na wyłaczaonych swiatłach.

Radio i TID po wyłaczeniu zapłonu się resetuja. i działaja tylko na załączonym zapłonie i właczonym silniku.

Jak te problemy rozwiazac?

Z gory dziekuje za odpowiedzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek02

hej miałem to samo :twisted: jak zapłon był właczony to ładnie radyjko grało a jak kluczyk przekreciłem to- myk- i gasło ??? i cała pamiec sie kasowała w radiu :beer:( musisz poszukac na forum jest to opisane jak przemienic kable zasilajace radia w kostce ISO tak aby podtrzymanie pamieci miało cały czas 12 V :mrgreen: ja to robiłem ale juz nie pamietam który kabelek z którym trzeba zamienić w kostce miejscami ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek02

u mnie jak zapale swiatła to TID lekko sie przygasza... :twisted: a licznik tez cie sie zciemnia???? moze masz skrecone podswietlanie???? pokreć tym suwakiem pod własznikiem swiateł w prawo badz lewo moze wtedy rozjaśni ci sie TID na właczonych swiatłach.... :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności