Skocz do zawartości

wymiana linki prędkościomierza


Gość aston

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana banalna. Odkręcasz licznik, wypinasz linkę, odkręcasz linkę przy skrzyni. Wyciągasz starą, nową wkładasz identycznie jak stara była i skręcasz w odwrotnej kolejności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ze najpierw wepnij w licznik i sprawdz czy dobrze siadla poprzez obracanie koncem przy skrzyni

 

potem dopiero zamontuj i sie przejedz ezby sprawdzic czy wszystko jest ok

 

aha i jak kupisz jakis zamiennik nie badz zdiwiony ze ci predkosciomierz skacze

przerabialem to juz wiele razy - jedyne wyjscie to kupic oryginal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze arek... Lepiej nie kupuj zamiennika. Wydaj 50 zł więcej i kup oryginał, bo inaczej możesz mieć przykre niespodzianki.

Pamiętaj, że do samochodów z ABS i bez ABS są dwie różne linki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Arek :)!:piwo:! widze ze przerabiales juz problem linki predkosciomierza ja jestem wlasnie na tym etapie i juz zdrowie trace bo nie lubie jak mi cos nie gra w autku :piwo::(:piwo: :piwo:

Moze ty mi cos pomozesz , wymienilem linke najpierw jak wielu z nas polaszczylem sie na zamiennik i d... wskazówka zaczeła drżeć , wymiennilem tez slimak oczywiscie zamiennik .

Wiec wyczytujac na forum kupilem linke oryginalna i wymiennilem ale problem pozostałi nie dosc ze wskazówka drży przy okreslonej predkosci ok.50-6- km/h to jeszcze w miare zwiekszania predkosci ostro halasuje :piwo:

Nie wiem w czym problem bo juz nawet nie wiem ile razy ponawialem od poczatku odkrecanie i poprawianie linki w liczniku i w skrzyni i nic to nie dalo .Mysle ze sa oczywiscie 3 opcje albo

-trafilem na zla linke

-ślimak zamiennik cos szwankuje i rzuca linka

-badz tez wejscie w zegarach na linke sie wyrobilo przy lince zamienniku i ma luzy

Ale ja nic nie sugeruje moze ty miales podobny problem wiec prosze o pomoc ???

wiem ze wszystko moglbym powymieniac na nowe i oryginalne ale nie o to chodzi przeciez

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chciałem kupić oryginalną linkę, ale w nieautoryzowanym serwisie opla nie mieli takiej na stanie więc wziąłem zamiennik(do tego do Kadetta) za 25zł, i co się okazało, że nie ma żadnej różnicy względem oryginału, wskazówka nie drży i przesuwa się płynnie, mówiąc w skrócie: git majonez :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W starym slimaku linka sie ukrecila i niestety go wywalilem , dzis bym tego nie zrobil :?:

wiec mam zamiennik i nie wiem czy szwankuje on czy moze ta linka , ale biorac pod uwage ze jest to oryginal :(???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może być, że ten ślimak - przez to że to zamiennik tez nie jest idealny

 

bo zamiana linki na oryginał normalnie załatwia sprawa

choć z tymi zamiennikami też tak jest, że jedna na 10 jest dobra - zależy co za producent

 

Popr.ort./DAROMV6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności