Skocz do zawartości

Czy to jest dobre!!!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zainstalować u siebie gaz i dzwoniłem do firmy ktora sie tym zajmuje i zaproponowli mi sekwencje Stag 300

Co o tym myslicie.

Silnik to 1,6 16V XEL 100KM

Pozdrawiam!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że taka jest zalecana do opli

hmm tak mogli powiedziec goście od BRC ale tak naprawdę to w oplach montują Landirenzo jeżeli chodzi o LPG - jest bezawaryjna z dożywotnią gwarancją na elektronikę czyli kompik a tego nikt nie daje tylko Landi-oczywiście droższa.

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście u których montowałem zakładają też w nowych samochodach w salonie opla który jest obok i podobno też BRC Sequent.

 

Co do Landirenzo - kolega ma w silniku z20let Landirenzo Omegas i jest zadowolony, ale faktycznie jest droższa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek rok temu znalazłem się w salonie opla i gostek z serwisu mówił że do opli montują landirenzo omegas.

Być może jak popadnie tak montują raz Landi raz BRC kto to wie.Słyszałem że fabrycznie wyjeżdżają na landirenzo ale głowy nie położę bo wiadomo jak w serwisach ściemniają.

Mam landirenzo omegas i 0 problemów pali mało,nic nie zmula silnik 1,8 XE 125 KM w skrzynia w automacie.Jestem zadowolony więc polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly_1981 napisał/a:

że taka jest zalecana do opli

 

hmm tak mogli powiedziec goście od BRC ale tak naprawdę to w oplach montują Landirenzo jeżeli chodzi o LPG - jest bezawaryjna z dożywotnią gwarancją na elektronikę czyli kompik a tego nikt nie daje tylko Landi-oczywiście droższa.

Pozdr

jeździłem na brc przez 3 lata (x16sz), zrobiłem na niej 60 kkm, a łącznie instalka pracowała przez 110 kkm, żadnych problemów, u mnie żadnych wymian świec, czy kabli WN

obecnie mam mam również instalkę brc, tym razem na wielopunkcie (jeszcze przed regulacja) wiec nie mogę zbyt wiele powiedzieć, w każdym bądź razie spalanie w normie :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te posty i widze że zdania są podzielone,zresztą jak w wiekszosci pytan dotyczacych tego typu.

Wiem tez ze duzo zalezy od firmy która zakłada instalacje.

Moze sie orientójecie gdzie w okolicach Słupsk,Koscierzyna,Chojnice,Bytów można by to dobrze zrobic.

Dzwoniłem juz do jakiegos zakładu w Kościerzynie i powiedzieli ze cena sekwencji to(stag300) 2700 razem z montażem.tak pytam bo jak mam sie pózniej wkr.. to nie ma sensu.A tak nawiasem czy to dobra cena !?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja w zafirce z tym samym silnikiem mam właśnie staga300 ,mam przejechane na razie 7k.km i na gazie chodzi super bez problemów . Za to na PB coś mi przestał zapalać jak jest silnik zimny (na wymuszonym gazie zapala bez problemu) i nie wiem czy to wina źle podpiętej instalacji czy może coś innego bo sprawdzałem już wszystko. Chyba będe sie musiał przejechać do tych fachowców co mi zakładali gaz może wina leży po ich stronie . A tok ogólnie to na razie ze staga300 jestem zadowolony.

PS. Zakładałem w Grudziądzu za 2500 PLN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie odpala ci normalnie na PB to masz coś nie tak w tym aucie albo w tej instalce.Musi odpalać normalnie na dotyk,żadnego gazowania itd...

A z ciekawości jak miałeś przed założeniem tego STAGa - odpalał bezproblemowo na PB?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sęk że poprzedniej zimy i tego lata nie miałem problemów z odpalaniem na PB.Gaz założyłem w czerwcu.Zaczęło to się dziać wraz ze spadkiem temp. na dworze(czujniki temp.powietrza i płynu sprawdzałem - sprawne).Dzisiaj rano zauważyłem coś ciekawego a mianowicie jak przed przekręceniem kluczyka włączę światła to odpalił może nie za pierwszym razem ale przynajmniej za drugim(wcześniej kręciłem go aż siadał akumulator i nic, chyba że tak jak wcześniej pisałem odpaliłem go na gazie może nie od kopa ale po krótkim kręceniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności