Skocz do zawartości

tanie a w miare dobre zawiesze obniżające


Gość minio25

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm ;)

http://cgi.ebay.pl/Eibach-30mm-Pro-Kit-neu-Astra-G-Coupe-2-0-DTI-2-2-DTI_W0QQitemZ230281470361QQihZ013QQcategoryZ44148QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

w jakiej cenie mógłbyś coś takiego sprowadzić?

ale o takich mógłbym nawet pomyśleć tylko to dopiero po 10 października

 

może znajdę coś tańszego jakieś używki do tej pory a jak nie to będę kombinował właśnie chyba coś takiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOWTEC bym omijał, ale ja mam osobiście dylemat miedzy WEITEC a APEX

 

ps.sorki za podpięcie do tematu ;)

z tych dwóch ja bym myślał o apexie cenowo podobnie

 

ale jak miałbym wydać w okolicach 500pln to przyjżał bym się temu:

http://search.ebay.pl/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1&catref=C6&from=R4&sbrbin=t&satitle=eibach+astra+g&sacat=131090%26catref%3DC6&sargn=-1%26saslc%3D2&sadis=200&fpos=Kod+pocztowy&fbfmt=1&sabfmts=2&saobfmts=sifonly&ga10244=10425&ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=&fsop=3%26fsoo%3D1&coaction=compare&copagenum=1&coentrypage=search&fgtp=

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozan sie dogadac

 

podanan tam cena + wysylka no i prowizja za transport do kraju a potemmozesz odebrac w opolu albo wysylka

czyli tak w przybliżeniu ile wyjdzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozliczenie w euro czyli to podanej tam ceny za zestaw 10 wysylka + 1,50 opalta za przelew i 10 do teog za transport do PL

jakje odbeirzezs to sie w tej kowcie zamnkiesz

ewentualnei wysylka na terenie kraju za taka paczka wychodzi kolo 50zl do tego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOWTEC bym omijał, ale ja mam osobiście dylemat miedzy WEITEC a APEX

 

ps.sorki za podpięcie do tematu ;)

z tych dwóch ja bym myślał o apexie cenowo podobnie

 

ale jak miałbym wydać w okolicach 500pln to przyjżał bym się temu:

http://search.ebay.pl/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1&catref=C6&from=R4&sbrbin=t&satitle=eibach+astra+g&sacat=131090%26catref%3DC6&sargn=-1%26saslc%3D2&sadis=200&fpos=Kod+pocztowy&fbfmt=1&sabfmts=2&saobfmts=sifonly&ga10244=10425&ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=&fsop=3%26fsoo%3D1&coaction=compare&copagenum=1&coentrypage=search&fgtp=

ja jednak się decyduje na weiteca, ten apex mnie jakoś nie przekonuje

a obniżenie 35/20 tak jak by mi odpowiadało w porównaniu z tymi eibachami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności