Skocz do zawartości

odbiornik pilota centralnego zamka Sintra


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich bawiłem się dzisiaj przy mojej Synci z wyswietlaczem wyjąłwsz wyswietlacz zobaczyłem że obok jest jakaś skrzynka z podpiętymi kablami i zastanawiam się co to jest.

 

 

 

zmieniłem tytuł z *co to jest* na aktualny/Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W ten sposób tylko i wyłacznie możesz zestroić pilota oryginalnego dołlączonego do samochodu w fabryce , innego pilota nawet z innej Sintry w ten sposób nie zaprogramujesz , potrzebny jest specjalny przyżąd do programowania ale ten do naszych europejskich się nie nadaje. Ten czujnik zostaw tam gdzie jest i zamontuj sobie inny alarm.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam na allegro firmę Darek. Mam sterownik za 100 PLN i wszystko chodzi jak oryginał. Za 120 PLN masz sterownik z zamykaniem szyb. Montaż dla elektryka 15 minut.

Mi zakładali w ASO i skasowali 50 PLN.

 

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4660540

 

Polecam kontakt z tą firmą. Wszelkie dostępne kanały. Ja uzgadniałem przez gadu-gadu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 lata później...
Gość harnas1515

Odkopuje stary temat. Mam nadzieję, że ktoś pomoże szybko w rozwiązaniu.

Już tłumaczę w czym rzecz....

 

W sintrze 3.0 (oli i maćka) Podniesiona deska jak na zdjęciu odpięta wtyczka od tego modułu.

Pomimo to pilot nadal zamyka i otwiera zamki.

Sintra 2.2 (moja) Podniesiona deska odpieta wytyczka od modułu.

Pilot nadal otwiera i zamyka zamki.

Podłączony moduł z sintry Kacpra w zamian.

Pilot nadal działa. Nic się nie zmienia. Otwiera i zamyka w najlepsze.

Więc czy to napewno jest łącznik między pilotem a modułem komfortu ?

 

Czy w obu sintrach ktoś wcześniej zmienił alarmy na nieoryginalne ? Nic na to nie wskazuje. Nic nie znalazłem. Ale nie rozbieralem wszystkiego jeszcze.

...

...

Próba uruchomienia pilota kacpra nie przyniosła efektu. Pilot jest uszkodzony. Nie wysyła on żadnego sygnału. Sprawdził to maciek dokładnie. Prosba do was. Do osób z oryginalnym pilotem i alarmem. Czy może ktoś podnieść deskę i odpiąć moduł ? Następnie sprawdzić czy pilot nadal działa ? Znaczy czy otwiera i zamyka auto ? P.S.- Jeśli ktoś potrzebuje drugiego pilota, to sprawa jest prosta i sprawdzona. Możecie to zrobić samodzielnie z naszymi wskazówkami. ;)

 

Jednakże opis ten i pomoc gwarantujemy dopiero po tym jak ktoś pomoże nam dokończyć tą sprawę.

A sprawa dotyczy uruchomienia centralki w kacpra aucie.

 

 

Kacper proszę sprawdź schematy raz jeszcze.

 

Edytowane przez harnas1515
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności