Skocz do zawartości

Co to za wersja ? Diamond ? NJOY ?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,

 

2 dni temu zakupiłem uzywaną Astre G 1.6 16 V . Na fakturze z salonu Opla pisze , ze to wersja NJOy a z boku mam na listwach przednich drzwi takie znaczki <> ( diamenty ) .

 

 

auto z 2004r. z Gliwic , wyposażenie :

 

2 poduchy

ABS

wspomaganie kierownicy

radio z CD fabryczne

elektryczne szyby z przodu

elektryczne lusterka

kierownica obszyta skórą

sterowanie radiem w kierownicy

regulowana kierownica

fotel kierowcy regulowany także na wysokość

czarny cyferblat liczników ze srebrnymi obwódkami

klimatyzacja

centralny zamek z alarmem

dymione ( przyciemniane ) światła z tyłu ,

 

co to za wersja ? NJOY , DIAMOND a może NJOY DIAMOND ?

 

 

 

ps.

byc moze temat podobny juz był , lecz po wpisaniu w wyszukiwarce slowa "wersje" wyskakuje milion postów a nic konkretnego

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje , ze to wlasnie wersja NJOY DIAMOND , bo na boku drzwi ma diamenty . Jesli np jest wersja comfort to na drzwiach pisze comfort . Moge sie jednak mylić ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz oewnosc ze te napisy na boku to oryginaly

u mnie jak kupile byly GLS

potem wymienlem na SPC - takie sie nawienly

a teraa mam IRMSCHER

 

wiec na to bym zbytnio nie patrzyl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu zakupiłem uzywaną Astre G 1.6 16 V . Na fakturze z salonu Opla pisze , ze to wersja NJOy a z boku mam na listwach przednich drzwi takie znaczki <> ( diamenty ) .

 

U mnie identyczna sytuacja. Astra z 2003 r. kombi, z climatronikiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak najdziwniejsze jest to że dzisiaj robiłem kalkulację OC i AC chyba na allianz.pl i podałem mój model (comfort) i na następnej stronie było już zaznaczone wyposażenie jakie ja posiadam więc chyba jednak po tych oznaczeniach można jakoś dojść do tego co było lub co powinno być.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam na fakturze njoy, a na listwach diament. Wyposażenie jak wyżej - z mechaniczną klimą, więc raczej to nie kwestia zmiany znaczków, jak sugerował kolega wyżej, ale taki standart.

Sądzę, że jest to njoy co do wyposażenia, a diament co do designu. Czy masz klamki i listwy w kolorze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam na fakturze njoy, a na listwach diament. Wyposażenie jak wyżej - z mechaniczną klimą, więc raczej to nie kwestia zmiany znaczków, jak sugerował kolega wyżej, ale taki standart.

Sądzę, że jest to njoy co do wyposażenia, a diament co do designu. Czy masz klamki i listwy w kolorze?

 

tak , klamki , listwy , zderzak w kolorze . tak więc tutaj chyba dochodzimy do wniosku ze mamy wersje NJoy Diamond .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności