Skocz do zawartości

Co kupić - dylemat


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie to już nie jest marzenie ale w dalszym ciągu niewiem co kupić.

Czekam na konkretne odpowiedzi, vectra czy omega ...

Jeżeli już omega to napewno będę ją brał z silnikiem diesla ale co do vectry to mam wątpliwości, jaki silnik lepszy benzyna czy diesel.

Zależy mi jeszcze żeby nie palił zbyt dużo w mieście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vectra c 2,2 cdti mojemu ojcu pali ok 6 litrów cyklu mieszanym :wink: tylko że on bardzo spokojnie jeździ :/ ja bym brał vectrę :mrgreen: co prawda w tym silniku libią się psuć przewody dolotowe do turbiny (jeden 500zł) ale można dopasować je od nowego pasata (150zł) ;) ogólnie samochodzik super się sprawuje :( no i mocy też trochę ma :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a jeszcze rozpatrywałem astre C.

Co powiecie o niej??

Ogólnie powiem że ma to być samochód dla 5 osobowej rodziny, mało awaryjny i żeby mało palił poniewarz będę nim pokonywał dziennie 70km do pracy i spowrotem w tym około 20km to będzie jazda po mieście (Warszawa sami wiecie jak to jest, dłużej stoi się w korkach niż się jedzie bo dojazd do Warszawy czyli ok 25km w jedną stronę zajmuje mi góra 30min a dojazd już z samej warszawy do miejsca pracy to czas około 1 godziny)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a jeszcze rozpatrywałem astre C

Nie było Astry C - był Kadett C :wink: Chyba że na Wyspach - tam od początku chyba była Astra. To, o czym myślisz, to Astra H. Biorąc pod uwagę Twoje wymagania (5 os. rodzina), odradzam Ci jednak kompakty. Lepiej Vectra lub Omega. A jeśli ma mało palić, to Omega w dieslu. Poza tym kupując Omegę zyskujesz piękne, klasyczne, komfortowe i doskonale prowadzące się auto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viki C bardzo podobnie się prowadzi jak omka...to wybór już tylko twój gust....omega dla ludzi starszych i spokojnych :wink: (heh gdy miałem omke to raczej nią spokojnie nie jeździłem i "stary" nie jestem:D ) A viki bardziej sportowa....chodz tak jak wspomniałem wedlug mnie z wyglądu i prestiżu to omka.......ale za vectrą przemawia nowsza konstrukcja.Ale jednego ani drugiego auta złedzieje nielubią :mrgreen: W omedze to miałem całą procedure odpalania (autoalarmantynapadodciecie pompy osobne i jeszcze jedno w antybapadzie) w sumie nie wiem po co tyle tego ale z takimi zabezpieczaniami już kupiłem i miło omege wspominam chodz szwankowała elektryka i pompy paliwa.

 

[ Dodano: Pon Lis 06, 2006 22:59 ]

P.S dla pięcio osobowej rodziny kup VIKI C w kombi ;) chyba najwieksze kombi w klasie po citroenie C5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze że ogólnie nie lubie samochodów kombi jakie by tp nie były to ne podobają mi się.

Powiem wam jeszcze choć nie powiniennem tego pisać na tym forum ale cholernie podoba mi sie też nowy VW Jetta.

Sami powiedźcie, czy ten samochodzik jest brzydki: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1819215

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko że dla mnie głupotą jest kupować jette bo z tym samym silnikiem i wyposarzeniem passat jest drozszy i jakies 810 tyś zł a rużnią się od siebie znacznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności