Skocz do zawartości

Ogrzewanie tylnej szyby


Gość rogerek01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość challenger
lukasnarloch1, ale wtedy wszystkie by nie dzialaly a nie 2, poza tym napisalem że znalazlem przerwy na ścieżkach. Spróbuje jescze lakierem przewodzącym, jakby ktoś jescze nad tym reflektowal to jednak lutowanie ścieżek to glupi pomysl ;) - cyna nie zlapie sciezki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość challenger

Co do mojego problemu: zakupilem w Feuvercie lakier przewodzący na bazie srebra marki Pulsar (14 zl). Odtluścilem szybę plynem do spryskiwaczy, zamaskowalem taśmą malarską i po wymieszaniu zasmarowalem przerwy na ściezkach . Ogrzewanie dziala teraz bardzo dobrze, nie ma różnicy w grzaniu naprawianych ścieżek od tych dobrych. Taka mala sugestia jakby ktoś się tego podejmowal: warto przed nalozeniem lakieru podgrzać szybę suszarką: spowoduje to odparowanie szyby(paruje ona np podczas maskowania, zwlaszcza jeśli naprawę przeprowadzamy w niskiej temperaturze), i sprawi, że lakier po zaschnięciu nie odpadnie, jak to mialo miejsce u mnie za pierwszym podejsciem. Powodzenia :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość challenger

Co do mojego problemu: zakupilem w Feuvercie lakier przewodzący na bazie srebra marki Pulsar (14 zl). Odtluścilem szybę plynem do spryskiwaczy, zamaskowalem taśmą malarską i po wymieszaniu zasmarowalem przerwy na ściezkach . Ogrzewanie dziala teraz bardzo dobrze, nie ma różnicy w grzaniu naprawianych ścieżek od tych dobrych. Taka mala sugestia jakby ktoś się tego podejmowal: warto przed nalozeniem lakieru podgrzać szybę suszarką: spowoduje to odparowanie szyby(paruje ona np podczas maskowania, zwlaszcza jeśli naprawę przeprowadzamy w niskiej temperaturze), i sprawi, że lakier po zaschnięciu nie odpadnie, jak to mialo miejsce u mnie za pierwszym podejsciem. Powodzenia :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja puściłem nowy kabel od skrzynki bezpiecznikowej do szyby, zmierzyłem miernikiem i prąd na szybie był po włączeniu ogrzewania a przy wyłączeniu nie było, mysle ok, sprawdze wieczorem jak zaparuja,niestety nie dane mi było tego sprawdzić powstało zwarcie gdzieś i jak przyszdlem po 2 godzinach calkiem padł aku, do tego jak odpalilem z drugiego auta moje to alternator zaczal wariowac http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif naladowalem aku,zdemontowalem kable autko dzial z powrotem,postanowilem ze dam sobie spokoj bo szkoda kasy na elektryka, a jedna zime tak przejezdzilem to i tą dam rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności