Skocz do zawartości

OMEGA B HELLP :/


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam taki mały problem zostałem wreszcie http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif posiadaczem OMEGI B 2 L 8v problem taki ze nie pokazuje mi na wyświetlaczu temperatury :shock: nie mogę zlokalizować czujnika pomocy THX

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem ale nic nie widzę jest tam jakaś wiązka kabelków po obcinanych :shock: patrząc z pod auta wzdłuż dłużnicy to jest otwór na kable-wiązkę ale widzę tylko resztki zacisków coś pod tym było podpięte ale co ?? może właśnie ten czujnik hmmm a druga rzecz to jak przekręcam stacyjkę - kluczykiem to słychać chrobotanie po stronie pasażera tam jest jakieś urządzenie ale chyba nie powinno chrobotać tak głośno dzięki za wszelkie odpowiedzi na termometrze ---- http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/sad.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zderzaku od dołu - tam gdzie napisałem - otworek średnica może z 1cm i kawałek w środku bolczyka (czujnika) widać, no chyba i po tej stronie są też klaksony ale już schowane pod zderzakiem.

To chrobotanie to może od siadającej pompy pow. wtórnego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki jutro zerknę no co do klaksona to nie mam może te wlaśnie kable były z klaksona hmm muszę to obada :shock: pozdrawiam i THX za info

 

[ Dodano: Pią Paź 10, 2008 01:21 ]

no i znalazłem co to jest to przed prawym kołem i chrobocze to chyba pompa nivo jak zaglądałem z kanału to przed pompą wisiał jakiś cieki kabelek z końcówką i zaciskiem i właśnie w tej pompie było na niego miejsce a to chrobotanie to pewnie ta pompa siada jak tylko przekręcę kluczyk w stacyjce to się załącza przez jakiś czas i po chwili ok 30-do 1 min gaśnie ale nie czuje żeby się coś podnosiło gość co mi ją sprzedawał mówił ze to z klimy ze jak bym chciał na postoju załączyć to to coś tam pompuje HAHA ja się nie znam ale sprzedający były właściciel to już chyba kompletnie doprowadzę te autko do stanu 1A pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niezle bita musiala byc ta twoja oma

jak nawet klaksonow nie ma

najprawdopodobniej nie ma tez czujnika od termetra

 

co do tej pompy - albo gosc sie nie znal albo taki handlarz z niego byl ze ci takiego kita na wciskla

 

spok

porobisz to i owo przy aucie i bedzie git

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety brak odpowiednich amortyzatorów nivo nie będzie na razie działało a czujnika też niema jest jakaś wiązka kabli ale brak sygnału i może też tam są kabelki od czujnika ale nie mam pojęcia jakie kolorki do czego po za tym dziś padł alarm nie działa zamyka drzwi na jednym przycisku i na tym samym otwiera a powinien na dużym zamykać na małym otwiera omg kiedy ja go doprowadzę do ładu i jeszcze brak śruby w mixerze w samym środku powinna chyba być od napinania membrany czy ten brak ma jakiś wpływ na spalanie gazu ?? instalacja jakaś włoska niema śruby i zamiast przełącznika mam taki plastyk płaski z diodą i działa na dotyk dzięki za podpowiedzi pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te amory to 8-9 stówek. Rzucę okiem jutro na kolory - może zaizolowane nie będą.

Sterownik za wiele nie powie, ponieważ można różne założyć, a ponad połowa parowników jest włoskich. Jakbym fotkę tego mixera z tym brakiem widział, to mógłbym coś powiedzieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności