Skocz do zawartości

Dojazdowka...


Gość misiaczek410

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

 

Mam taki problem: chcialem zakupic dojazdowke do swojej Corsiny... Bylem na gruchotowisku i juz sobie wybralem noweczke kolko (13 cali) ale gosc ktory sprzedawal powiedzial mi ze dojazdowka powinna byc o rozmiar wieksza (czyli 14 cali)...

 

Moje pytanie brzmi: jak to jest z ta dojazdowka?? Czy ktos ma orginalnie dojazdowke w swoim autku?? Jaki jest jej rozmiar??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc ktory sprzedawal powiedzial mi ze dojazdowka powinna byc o rozmiar wieksza (czyli 14 cali)...

Chyba nie ma racji - najlepiej weź i przymierz tą dojazdówkę do koła na aucie, jeśli nie ma różnicy w wysokości(max. 1 cm) to jest dobra...Pozdro... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On cos tlumaczyl ze 13 bedzie za mala bo opona ma mniejszy profil i ogolnie kolo bedzie mniejsze...

 

Faktycznie bede musial przymierzyc do kola i naocznie to sprawdzic...

 

Jeszcze trzy pytanka:

 

1) Ile dac za dojazdowke zeby nie przeplacic??

2) Zna ktos fajne gruchotowisko w Warszawie lub okolicach gdzie moge to tanio dorwac??

3) Lepsza jest dojazdowka pelna (lana) czy pompowana??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak:

jakie masz kola teraz na aucie 13 czy 14

 

dojazdowka dobierasz taka sama

 

potem: jakie masz oponki

 

bo jak masz powiedzmy 155/65 to te opony beda nizsze od 165/65 - bo te drugie 65 to nie jest wysokosc w mm tylko procent jaki zostal przeniesiony z szerokosci opony na jej wysokosc

 

dojazdowka postaraj sie dobrac zblizona lub w idalynm przypadku taka sama - na nich tez sa oznaczenia - tylko ze ona z regoly jest wezsza i to trzeba poprostu przeliczyc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy szrot w Wawie lub jej okolicach jaki znam to "Auto-Kasacja" Tomasz Pawlik na ul. Strażacka 39 b lub jadąc trasą na Siedlce na wysokości rozjazdu na Lublin lub parę metrów za rozjazdem (miejscowość Zakręt) powinien być duży szrot tylko z francuzami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej panowie ja mam alufelgi 14", natomiast mam jako zapas standardowe koło 13" i nie stwarza to zadnego według mnie problemu kilka razy zdarzyło mi sie na trasie złapac "kapcia" po wymainie nie odczówałem wielkich roznic, wszak jechałem wtedy wolniej :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza jest dojazdowka pelna (lana) czy pompowana??

Pompowany to masz zapas, chyba bez sensu wozić też taka dojazdówkę, w/g mnie pełna jest praktyczniejsza i PEWNA. Nie powinna kosztowac więcej jak 50 pln...Pozdro...

 

[ Dodano: Sro Paź 22, 2008 07:02 ]

dojazdówka - tu masz przykład...Pozdro... :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

w/g mnie pełna jest praktyczniejsza i PEWNA. Nie powinna kosztowac więcej jak 50 pln...Pozdro...

sorry za odgrzebanie trupa,ale jak ktoś widział i ma link,to chętnie rzucę okiem,bo pełnej jeszcze nie widziałem

bynajmniej w oplu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności