Skocz do zawartości

CDX co to za wersja


Gość arty

Rekomendowane odpowiedzi

Chce ubezpieczyc Astre przez internet - jednak przawie wszyscy ubezpieczyciele operuja dla mojego rocznika i silnika wersjami: Comfort, Elegance, lub Elegance Aut..

U mnie na listwie jest znaczek CDX - pod który z modeli można to podczepić

(Jest to 1.8 16V kombi z 98r - elektryka, 4 poduszki ABS,TC I pseudodrewno na panelu :) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDX to topowa wersja

wiec jak juz to elegance

jak masz automatyczna skrzynie to elegance aut.

 

 

a tak na stronie to trzeba sie z nimi niezle nawalczyc z tymi nazwami

powinni miec wszystkie ale lenistwo im chyba na to nie pozwala

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też właśnie też z tym walczę, mam wersję CLUB (jak dla mnie coś więcej to niż comfort) dlatego postanowiłem zamawiać rozmowę z konsultantem i jego obarczyć kłopotem wpisywania.

 

Polecam zapoznanie się z moim tematem Ubezpieczenie Astry

 

już jestem na finiszu ubezpieczania samochodu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co gdzie Ci się udalo? To faktycznie jest denne z ich strony, mój znajomy chcial ubezpieczyc w mtu citroena c15, to nawet OC mu nie chcieli dac, jeszcze AC to rozumiem, no ale OC, co oni robia w tych towarzystwach, przeciez to dla nich jest stracona kasiora, no bo jak ktos nie znajdzie swojego to przeciez nie zostanie u nich na sile. Pozniej w razie jakiejs wyplaty odszkodowania czy co to od razu zaczeliby krecic albo cos jeszcze innego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam jeszcze na ofertę dotychczasowego ubezpieczyciela PZU ale mam małe nadzieje...

 

a zdecydowałem się na GENERALI (przypomnę: wartość auta 17 000 zł, zniżka OC już będzie 30 %, AC już będzie 40 %, bez udziału własnego w szkodzie i z wykupieniem amortyzacji (czyli praktycznie pełna opcja) nie brałem Assistance bo mam pakiet pomocowy z ELVIA (Bank Pekao S.A. mi to gwarantuje) = cena 1 650 zł w jednej racie :).

 

myślę że to sprawdzona firma i będzie ciekawsza niż MTU :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzales u innych towarzystw, bo ta cena to lekko duza jest. Co prawda to prawie full opcja ale wydaje mi się ze można byloby znalezc cos tanszego na rynku, no chyba ze masz 28 lat i prawko od 10lat, to by wiele tlumaczylo, posprawdzaj directy oni podobno maja calkiem niskie stawki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj mój temat o ubezpieczeniu... sprawdziłem prawie wszystkie ubezpieczalnie... to jest najlepsza oferta...

 

mam 28 lat, prawo jazdy lat 7, jedną szkodę OC i oczywiście miejsce rejestracji też odgrywa znaczenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już Ci przeszlo to pozniej tez pewnie tak będzie, chociaz ten okres 5 letni jakos dziwnie znajomo mi wyglada, ale co do tego obcinania tych znizek, to ciekawe w ktorym towarzystwie wychodzi to w miare nejlepiej, bo o ile 10% wiele zlego nie robi o tyle 60% za niewielka stluczke to już mogloby być przegiecie. Chociaz znajac tych polskich ubezpieczycieli to wszystko się może zdarzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności