Skocz do zawartości

wyskakuje servis w vectra c 2,2 dti 16 v


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z vectra c gdy chce przyspieszyc to wyskakuje mi servis( tzn samochud z kluczem )co jakis czas nie wiem co jest nie tak????nie ma mocy musze wyłaczyc i właczyc samochud i jest ok i dalj moge jechac normalnie jesli ktos wie cos na ten temat to prosze o pomoc lub jakies rady

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz sie pod techa bo może siada ci egr czujnik , przepływomierz i wiele innych rzeczy ale co pierwsze to pod kompa i będzie wszystko jasne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie byłem w srevisie i wsumie wyskoczył bład związany z regulacja cisniena w jakiejs tam komorze ,może chodzilo o turbine ale turbo sie załacza normalnie co prawda jak ja kupiłem tomusialm wyminic rurke od turbo bo na łaczeniu jej z druga peknoł taki werzyk

 

[ Dodano: Nie Lis 02, 2008 14:11 ]

ale to nic nie zmieniło dalj wyskakuje ten sam bład s atez problem czasem z startem rano jakl przytrzxymam kluczyk to zapali

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz byłem zapalam i po chwili wyskakuje servis przyz zapalonym silniku i gasnie za chwilke

chyab sie szykuje kolejna wizyta w servisie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi1000, a czy turbina pracuje normalnie? Czy może masz wrażenie, że jest auto bardziej "zamulone" :) ?? Bo jeżeli tak jest to oznacza, że turbina pracuje w systemie awaryjnym i czeka Cieibe jak najszybsza wizyta w serwisie (tylko nie opla gdyż Cieibe skasują ładnie) i podłączenie autka pod komputer, aby być pewnym usterki. Na moje jest to zawór recyrkulacji spalin tak jak napisałem wcześniej :?: bardzo częsta usterka w Oplach http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wsumei trudno by mi powiedziec czy to papraki czy nie bo w servisie opla byłem

 

[ Dodano: Nie Lis 02, 2008 19:13 ]

ale Oni wsumei nie powiedzili co konkretnie jest nie tak

 

[ Dodano: Nie Lis 02, 2008 19:17 ]

autko pracuje normalnie a jesli dodam gazu czasem to wyskoczy własnie usterka samochud z kluczem i wtedy samochud przechodzi w tryhb awaryjny i jest wolniejszy i słabszy - nie zalerzy to ani od obrotów silnika ani od predkosci z jakom jade .a dzis zapliłem vectre i po zapalniu wyskoczył własnei ten sam znak z tym ze po chwili z gasnoł a do tej pory sie tak nie działo powtórzyłem czynosc i skutek byl podobny pojezdziłem troche samochodem i wydabawało by sie ze jest wszystko ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już na 99% jestem przekonany, że to zawór. Jedź do jakiegoś warsztatu aby podłączyhł Tobie autko pod kompa. W servisie Opla to nigdy się nie dowiesz co jest nie tak :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, może ktoś podpowie

mam vectrę 2,2 cdti, od 2 tys km mam komunikat przy odpalaniu silnika- kluczyk na tle samochodu, po przejechaniu ok. 200 metrów komunikat znika. tak jest niemal za każdym razem po odpaleniu silnika, czy to wróży jakąś usterkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności