Skocz do zawartości

DEPO czy TYC Białe czy czarne:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar jutro kupic lampy ale zastanawiam się nad wyborem pomiędzy dwiema tzn tak jak w temacie zastanawiam się czy lampy czarne swieca dobrze?? prosze o pomoc:) podaje linki do upatrzonych lampek:)

 

Białe TYC

 

http://allegro.pl/item472263284_opel_omega_b_94_99_reflektory_soczewkowe_tyc_24h.html

 

Czarne DEPO

 

http://allegro.pl/item474139674_opel_omega_b_94_99_reflektory_soczewkowe_czarne.html

 

http://allegro.pl/item473637615_opel_omega_lampy_ciemne_soczewka_projektor.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie auto mam ciemne ale cały czas mam ten pretekst czy brak odblasku w czarnych lampach nie bedzie miał wpływu na ich świecenie błagam o pomoc może ktoś ma juz takie cudo:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w soczewce nie odblysnik odpowiada za swiatlo

a w dlugim masz srebrny odblysnik a nie czarny

przygladnij sie fotce dokladniej ;)

sam chce tak xenony w mojej viki pomalowac ;)

kumpel tak ma i nie ma roznicy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie,srebrne (czy tak jak piszesz biale) sa dosc oklepane,ale pewnie dla tego ze najbardziej pasuja do tego auta.nie ma to jak czysciutkie blyszczace soczewki w zadbanej omedze.(moze na swieta mi jakis mikolaj sprezentuje heh)

 

jesli chodzi o czarne,owszem sa ladne,ale ja osobiscie nie zalozylbym do swojej.

co do swiecenia,to moga nieco gorzej swiecic.oczywiscie swiatla mijania zaleza od soczewek wiec tu wplywu nie ma,ale jesli chodzi o dlugie,to ok,jest odblysnik i oswietli to co trzeba,ale mimo wszystko nie bedzie swiatla tam gdzie by padalo,odbite od blyszczacej czesci reflektora.ale jest to na tyle malo zauwazalne,ze nie ma co sie zbytnio tym przejmowac.

 

wybierz te ktore Tobie sie bardziej podobaja,i na pewno bedziesz zadowolony.zawsze to soczewka,ktorej jestem zwolennikiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam ogromną prośbę, jeżeli ktoś z was posiada światła soczewkowe w swojej omedze to prosiłbym, aby zrobił zdjęcie reflektora od tyłu tam gdzie są podłączone żarówki tylko niech ściągnie te gumowe dekielki będę naprawdę wdzięczny gdyż cały czas zastanawiam się jak podłączyć reflektor z soczewkami, jeżeli wcześniej był zwykły czy nie będę musiał przerabiać instalacji z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam foteczki proszę wstawić na forum lub wysłać na e-mail :roll::)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest przygotowane i nic przerabiać nie trzeba. Montujesz tylko żarówki i przekładasz chyba ze starych silniczek do regulacji. Trochę czasu do tyłu komuś przekładałem i nie było problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności