Skocz do zawartości

Amortyzatory 3.0 v6 cdti SPORT


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

pisalem ci tez ze jak piliczysz stracony czas na usuneicie tego i ewentualne koszta to moze sie okazac ze taniej by bylo kupic takie amortyzatory jak tam powinny byc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bynajmniej uważam że nie stracę dużo więcej gdyż na wymianie zaoszczędziłem 1800 zł a za taką kwotę to niewiem jaki to by musiał magik być to tyle by nie wziął tak bynajmniej podejrzewam no ale zobaczymy jak coś będę wiedział dam znać ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

A więc uporałem się z tym błędem na komputerze kosztowało mnie to 100 zł ... ;) trzeba było rozciąć amortyzator stary w celu zobaczenia cewki i co i jak wygląda po tym została powyższa cewka wycięta i coś tam jeszcze do niej elektryk dołączył w każdym bądź razie działa bez najmniejszego problemu koszt taki jak wyżej 100 zł z robocizną i częściami ... + 0,75 l. - 40% napoju ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Ktoś wkłada zwykłe amory do wersji sport a ja bym chętnie dopłacił za takie zawieszenie i amortyzatory w swoim Signumie - wkurza mnie, że nie mogę tego regulować a mam prawie kompletne wyspożenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

ja mam problem z różnicą tłumienia w amorach . tryb "sport" nie zmienia mi ustawień. Wczoraj sprawdzałem na stacji diagnostycznej i różnica tłumienia to około 45%. Oczywiście nie wykluczam zużycia amorów, ale obawiam się że jakiś domorosły mechanik coś kombinował a teraz muszę to przywrócić do stanu pierwotnego. Mam zamiar zająć się tematem od ręki ale może ktoś podsunie jakieś sugestie, od czego zacząć? czy jest możliwe że ktoś coś pozamieniał przy czujnikach?? Pierwsza myśl to mam na jednym amorze na stałe włączony tryb sport a na drugim na stałe wyłączony, ale oczywiście muszę to sprawdzić. Odniosę się jeszcze do "oszukania" kompa z poprzednich postów!! Kolego !! nie rób takich rzeczy!! Ktoś będzie później z tym walczył żeby przywrócić poprawną pracę zawieszenia. Jeżeli u mnie się okaże że ktoś tak spie..olił zawieszenie to mam ochotę lać młotkiem w kolana!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I już mam jasność w temacie:( amor z prawej strony jest mokry więc pewnie jest do wymiany, nowy to koszt 1218 w Opel Srodula, kupię więc używkę, miałem go w ręce jak wymieniłem łożyska skrętne i faktycznie nic z niego już nie będzie. Używka 400 ale wolę jednak pozostać przy zawieszeniu z IDS niż przerabiać je na zwykłe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności