Skocz do zawartości

Pomożemy Asconie ?


Gość DAROMV6

Rekomendowane odpowiedzi

wchodzimy w wyszukiwarkę plików i folferów i wpisujemy nazwę pliku: (na dysku C)

www.sondy.txt

Powinien wyświetlić się plik tekstowy, który kasujemy i już możemy dalej głosować :D

wyszukiwarka nie znalazła :P

 

w Mozilli też coś chyba takiego jest, ale z tego co zauważyłem to nic nie usuwając

i wchodząc co drugi dzień - możliwość głosowania się wyświetla

niestety nie, nawet po 4 dniach przerwy nie mogę głosować 8)

 

w narzędzia/opcje internetowe/historia przeglądarki-usuń/ i pierwsze 3 pozycje-usuń (przynajmniej ja tak robię)

z tym też nie bardzo widzę opcje do zrobienia tego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

blowal, w Mozilli było tak we wcześniejszych głosowaniach - teraz niestety coś musieli zmienić.

 

DAROMV6 napisał/a:

w narzędzia/opcje internetowe/historia przeglądarki-usuń/ i pierwsze 3 pozycje-usuń (przynajmniej ja tak robię)

 

z tym też nie bardzo widzę opcje do zrobienia tego...
a nad tym jest napisane:

w Explolerze np należy wejść

ja tak właśnie robię :P - mam obydwie przeglądarki

 

Poza tym we wcześniejszym głosowaniu huri_khan napisał

Pon Paź 13, 2008 14:18

 

Działa tylko jeszcze trzeba wyczyścić ustawienia przeglądarki (cookie) bo przeglądarka zapamiętuje odwiedziny.

 

Więc jeżeli ktoś ma NEO to głosuje, następnie się rozłącza jeżeli ma FF to Narzędzia/Wyczyść prywatne dane. Jeżeli ktoś ma IE to narzędzia/ opcje internetowe /historia przeglądania usuń. Następnie podłączamy jeszcze raz do internetu i głosujemy i tak w kółko.

więc blowal-ku działaj :D

http://www.tvnturbo.pl/news/386/view

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności