Skocz do zawartości

Kadett Dream


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

no nie powiem bardzo ładnie się prezentuje i cena przystępna :) moze to naprawde jest kadett i jednoczesnie Twoj spełniony: dream ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

.... obejrzyj autko na żywo , ważne żeby było w ciągłej eksploatacji, bo dłuższe przestoje kadetowi szkodzą.... o ile silnik nie jest zajeżdżony na umór przy 1,6l i leciutkiej budzie możesz liczyć na niezłą dynamikę i Vmax, przy odrobinie fantazji możesz zawstydzić nie jednego kierowce w potencjalnie lepszym i nowszym autku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak chłopaki napisali, mam kadzia też 1.6i na kompie C13N robi czasy o których Audi mogą zapomnieć ;) hehe

A teraz krótko: obejrzyj auto: głowne miejsc to mocowanie wachaczy, tam korozja jest nieunikniona, jezeli nie ma jej tam to bierz z miejsca, zmierz rozstaw śrób mocowania amorka: powinny mieć 1040mm. no blacha w Kadziach słaba była, choć trafiaja się egzemplarze nieklepane i orgi gdzie blacha jest zdowa.

A C16NZ to super podstawa do modów, sam moge Ci kilka polecić :) hehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mi powie co to za silnik w tym bolidzie siedzi?

C16NZ za szlaka on nie przypomina.

Jedynie aparat zapłonowy taki sam albo bardzo podobny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

ta pokrywa zaworowa jest inna bo patrząc na osłonę paska to co widać jest taka sama

kolektor wydechowy też (tak mi się zdaje)

Inspire, czy odczytałeś nr. na bloku ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

.... obejrzyj autko na żywo , ważne żeby było w ciągłej eksploatacji, bo dłuższe przestoje kadetowi szkodzą.... o ile silnik nie jest zajeżdżony na umór przy 1,6l i leciutkiej budzie możesz liczyć na niezłą dynamikę i Vmax, przy odrobinie fantazji możesz zawstydzić nie jednego kierowce w potencjalnie lepszym i nowszym autku.

Wiem o tym :)

 

[ Dodano: Pią Gru 05, 2008 17:37 ]

ta pokrywa zaworowa jest inna bo patrząc na osłonę paska to co widać jest taka sama

kolektor wydechowy też (tak mi się zdaje)

Inspire, czy odczytałeś nr. na bloku ;)

Po co?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Inspire, ......a po to, żeby upewnić sie, że to silnik C16NZ, ale to niemożliwe jak nie widziałeś autka na żywo tylko na zdjęciach, poproś właściciela niech Ci podeśle numer silnika, podaj jeszcze rocznik produkcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Inspire, ......a po to, żeby upewnić sie, że to silnik C16NZ, ale to niemożliwe jak nie widziałeś autka na żywo tylko na zdjęciach, poproś właściciela niech Ci podeśle numer silnika, podaj jeszcze rocznik produkcji.

Tyle jest w aukcji:

 

Informacje:

 

Rok produkcji: 1990, Pojemność skokowa: 1600 cm3, benzyna,

 

 

W przyszłym tygodniu jadę go oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności