Skocz do zawartości

problem z licznikiem


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam . mam maly problem z licznikiem w mojej omedze .model tego autka to mv6 z 3.0 tyle ze w mojej omedze zostal zrobiony przeszczep i obecnie jest 2.0 8v i ktos poprzerabial licznik na linke i teraz oszukuje. w instalacji brakuje kostek kabelki mam wlutowane prosto w scieszki .pod tarcza mam wyciea obudowe i wstawiony licznik na linkę od astry . wogule ZGROZA AZ SIE NIEHCE OTYM MYSLEC . i teraz mam taki pytanko czy gdybym kupil impulsator i modul OEM t.j predkosciomierz cyfrowy . czy pomoglo by to cos bo ja to na mandaty nawet niezarobie . niewim czy tam jest jakas kostka do czujnika a jak nie to gdze nalezy podpiac taki impulsator . jak by ktos cos wiedzial to dajcie znac . zwracam sie z prosbą do was MADRE GLOWY ratujcie haha pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej kombinacji nie wiem czy ktokolwiek Ci cos poradzi

 

jak kupowales to tego nie widziales ??

kowal jakis to auto poskladal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim zazcniesz cos kombinowac to wez se moze navi od kogos pozycz przejedz sie autem i popatrz kiedy jaka masz predkosc i w ktorym miejscu jest wtedy wskazowka na liczniku

 

poznacz se to i niech ci jakis inny magik (juz lepiej nie ten co to auto skladal) tarsza dorobi

albo sam sie z tym pobaw

 

ja tak kiedys se w maluchu zrobilem

na drugiej tarczy nakleilem zielona folia na to biale cyferki w odpowiednich miejscach i teroretycznie do 240 by szedl

 

a tak swoja droga

niezla rzezba

na twoim miejscu pozbyl bym sie tego auta jak najszybciej bo nie wiadomo co jeszcze tam nakombinowane jest

i jak ci potme cos padnie to skad bedzeisz wiedzial czy kupic czesci do omy czy do astry albo do poloneza - bo takie akurat tamiten mial pod reka i tak se to poskladal zeby tylko pojechalo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

witam. ja mam podobny problem w zafirce. licznik zaniza mi o ok 12km/h (sprawdzane z navi) jest to bardzo mylace przy fotoradarach. pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

opony mam jak poane w instrukcji 195/65/15. rzecz w tym ze jak sie zatrzymam to wskazowka opada ponizej zera. to chyba nie jest normalne z tego co widzialem w innych zafirach. znacie sposob zeby to poprawic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie calej ???

w vectrze B zajmuje to jakies 10-15 minut i zegary wyjete

w Zafi bedzie podobnie

troche checi i zaparcia i do roboty :)

zreszta sa tematy w dziale zafiry jak to zrobic :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności