Skocz do zawartości

Odbiornik GPS pod USB dla laptopa


Gość Kill3rReaper

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kill3rReaper

Witam Forumowiczów serdecznie!

Ostatnio zastanawiałem się nad kupnem GPSa pod USB do laptopa. Szukałem czegoś taniego, bo rzadko wyruszam gdzieś, gdzie GPS mógłby mi być potrzebny, ale jednak takie sytuacje się zdarzają. Na allegro.pl znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/search.php?string=gps+usb&category=491&order=p

Co o tym sądzicie? Który z nich warto by było wybrać? Tylko nie piszcie mi, jak to piszą w necie, że to porojony pomysł, żeby laptopa jako GPS używać itp. Ja lapka zawsze wszędzie biorę ze sobą, więc jak bym miał GPS, to bym go podczas podróży wykorzystał. Interesują mnie takie tańsze modele, powiedzmy ~80zł. Wiem że za taką cenę nie będzie nic rewelacyjnego, ale żeby działało ;)

 

Pozdrowienia,

Kill3rReaper.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam. Wydaje mi sie ze raczej poroniony pomysl uzywania laptopa jako nawigacji nie jest :wink: przynajmniej tak mi sie wydaje. Ja np używam jako nawigacji Acer One :wink: z tym ze on jes t on bardzo maly. A co do odbiornikow GPS, z poczatku wlasnie uzywalem taki najtanszy czyli

http://allegro.pl/item498062221_gps_gm621_sony_usb_navibe_gwarancja_fv.html

tylko ze dalem za niego troszke wiecej kolo 80 zl tutaj widze ten akurat za 50 zl ,ale za 80 na allegro tez takie widze. Nie jest to sprzet nie wiadomo jaki, ale wazne ze pelni swoja role bo dziala. Ja mialem tylko taki problem ze po miesiacu przestal dzialac,ale bez problemu mi wymienili i juz nie bylo problemu :) pewnie dostalem jakis trefny. Wiec cos takiego moge ci polecic jesli rzadko uzywasz nawigacji, teraz akurat przerzucilem sie na odbiornik pod bluetooth, bo denerwowal mnie kabel :). Pozdrawiam Serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

na co najbardziej zwracac uwage??

Napięcie wtórne i moc zasilacza

A jeszcze lepiej kupić przetwornice i można używać oryginalnego zasilacza od laptopa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie różne opinie dotyczące zasilacza i przetwornicy. Część osób uważa że lepsza przetwornica a część że zasilacz.

Moim zdaniem przetwornica jest jednak bardziej uniwersalna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

nie lepiej byłoby kupic komorke z GPSem? Swoja drogą kiedyś miałem najtańszy z allegro GPS jaki znalazłem za ok 80zl. Działało bez problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności