Skocz do zawartości

Corsa 1,2 16v dlawi sie przy dodawaniu gazu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam serdecznie, mam prosbe o pomoc. Staralem sie znalezc odpowiedz w juz istniejacych tematach ale niestety nic nie pasuje mi do objawow mojej corsy:

1. przy dodawaniu gazu samochod sie dlawi, nie mam obrotomierza ale wydaje mi sie ze dzieje sie to zawsze przy podobnej liczbie obrotow na kazdym biegu. dlawienie nie wystepuje za kazym razem i nie ma zwiazku z cieplem silnika. nie pomaga juz odpuszczenie gazu i wolniwjsze przyspieszanie ani gwaltowny gaz "do dechy" -wczesniej pomagalo:(

2. na wysokich obrotach na 4 i 5 biegu zapala sie kontrolka check i samochod przestaje przyspieszac -wyprzedzanie jest niemozliwe, na 5 biegu Vmax to 110km/h. gdy obroty spadna kontrolka gasnie.

3. czasami przy uruchomieniu zimnego silnika zapala sie check, gasnie przy ponownym zapaleniu.

Dodoam jescze ze wymienilem juz swiece, przewody elektryczne i filtr powietrza.

Prosze o pomoc.

Z gory dziekuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

badyl28, musisz odczytać co to za błąd !?

Niestety nie moge sprawdzic bledu gdyz potrzebny jest czytnik ktorego nie mam (zlacze 16-stykowe).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam serdecznie, mam prosbe o pomoc. Staralem sie znalezc odpowiedz w juz istniejacych tematach ale niestety nic nie pasuje mi do objawow mojej corsy:

1. przy dodawaniu gazu samochod sie dlawi, nie mam obrotomierza ale wydaje mi sie ze dzieje sie to zawsze przy podobnej liczbie obrotow na kazdym biegu. dlawienie nie wystepuje za kazym razem i nie ma zwiazku z cieplem silnika. nie pomaga juz odpuszczenie gazu i wolniwjsze przyspieszanie ani gwaltowny gaz "do dechy" -wczesniej pomagalo:(

2. na wysokich obrotach na 4 i 5 biegu zapala sie kontrolka check i samochod przestaje przyspieszac -wyprzedzanie jest niemozliwe, na 5 biegu Vmax to 110km/h. gdy obroty spadna kontrolka gasnie.

3. czasami przy uruchomieniu zimnego silnika zapala sie check, gasnie przy ponownym zapaleniu.

Dodoam jescze ze wymienilem juz swiece, przewody elektryczne i filtr powietrza.

Prosze o pomoc.

Z gory dziekuje

Moja Corsa 1.2,benzyna wymienione przewody, cewka wys napięcia, świece i kopołka

Też proszę o pomoc, gdy chcę przygazować zacina się i nawet zgaśnie, male jak tak pojeżdzi 10 15 min później jakosć chodzi

Pozdrawiam - jestem nowy

 

Nie pisz powiększoną czcionką - loozack

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności