Skocz do zawartości

Dziwne szarpanie automat


Gość xMASLAKx

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi, a może mi ktoś poradzić jakiś olej ile taki olej kosztuje. Chciał bym to zrobić najmniejszym nakładem finansowym i wymiany w jakimś super ekstra warsztacie raczej odpadają. Szwagier który ma większe obycie w samochodach mi w tym pomorze.

 

[ Dodano: Pią Gru 12, 2008 09:11 ]

http://moto.allegro.pl/item498120531_olej_wspomagania_automat_skrzyni_gm_opel_dexron_2.html

 

Znalazłem na allegro taki. Jest w opakowaniu 1L. Ile muszę wlać oleju przy kompletnej jego wymianie. Obecnie mam jakiś olej jednak nie pamiętam jego inicjałów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności