Skocz do zawartości

3-cie światło stop


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam po sąsiedzku.

Mam troszkę nietypowe pytanie dot 3-go światła stop w Omedze.

Pokrótce opisze o co mi biega. Otóż chodzi mi o wymiary plastiku w jakim znajduje się owe światełko gdyż zastanawiam się nad zaimplementowaniem go do mojego samochodu jakim jest Astra sedan. Zastanawia mnie czy szerokość plastiku jest szersza a jeżeli jest to o ile od tego w Asterce.

Jeżeli to możliwe prosiłbym o zmierzenie go (szerokość i nazwijmy to grubość) ew. jeżeli komuś udałoby się, bądź zna odległości zatrzasków wchodzących w karoserię byłbym wdzięczny.

 

Pozdrawiam

 

//poprawione słowko otórz na otóż

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z tego co mi wiadomo omega nie ma seryjnego 3 stopu (chybaże za szybą, ale nie w karoserii) Po za tym to temat bardziej o ASTRZE niż omedze :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Po za tym to temat bardziej o ASTRZE niż omedze

No jakby zapytal w dziale Astry o swiatla Omegi to nie wiem czy ktos by mu odpowiedzial... :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Z tego co mi wiadomo omega nie ma seryjnego 3 stopu (chybaże za szybą, ale nie w karoserii) Po za tym to temat bardziej o ASTRZE niż omedze 8)

 

Dobra źle się wypowiedziałem, fakt nie wszystkie Omegi miały trzecie światło stop. Ok uwaga dla wszystkich posiadaczy Omeg: światło to należy do wyposażenia seryjnego jakże trudnych obecnie do zdobycia na polskim rynku wersji CDX bądź Elite :) - zresztą nieważne.

Jeżeli jednak nikt nie posiada takowego dodatku czy mógłbym prosić chociażby o zmierzenie tylko tego plastiku z tyłu podsufitki nad tylną szybą? - o ile można oczywiście (już chromolę te punkty mocowan).

P.S. Tak, chodziło mi o 3-cie światło stop znajdujące się za szybą i z tego co pamiętam z własnej Omy ów plastik mocowany jest do karoserii a dokładnie do dachu (wewnątrz kabiny) poza tym (apropos Astry) napisałem chyba 'Witam po sąsiedzku...' i 'pokrótce opiszę...' !!!

Pozdrawiam gorąco.

 

[ Dodano: Sob Lut 18, 2006 15:58 ]

Po za tym to temat bardziej o ASTRZE niż omedze

No jakby zapytal w dziale Astry o swiatla Omegi to nie wiem czy ktos by mu odpowiedzial... :)

 

:mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Spoko, spoko 8) niewiem czy dobrze główkuje ale może spróbuj na jakimś szrocie wyszukać takiego światła :mrgreen: ja mam 3stop w skrzydełku na klapie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ok, to może inaczej...

Czy mógłby ktoś z was użytkowników Omegi B wziąść linijkę i zmierzyć jaka jest długa (np. 90-100cm) i szeroka (np. 10-15cm) plastikowa listwa znajdująca się nad tylną szybą, bez względu czy jest z światłem stop czy też bez niego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
81 cm długości (od lączenia do łączenia) 8 cm szeroka 8):)

 

Dziękuję bardzo serdecznie :) .

W Asterce ma tylko 73 cm długości ale szerokość jest ta sama więc można pokobinować :mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Qrde, zdewastujesz asterke tylko dla 3 stopu?? Szkoda roboty. A jak pozniej bedzie ordynarnie wygladalo?? No chyba ze stary plastik bedziesz mial na zamiane to mozna kombinowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Qrde, zdewastujesz asterke tylko dla 3 stopu?? Szkoda roboty. A jak pozniej bedzie ordynarnie wygladalo?? No chyba ze stary plastik bedziesz mial na zamiane to mozna kombinowac.

 

Ależ skąd.

Najpierw postaram się podjechać do znajomka, który wziął moją rozpadniętą Omcię aby porównać owe plastikowe listwy a także zobaczyć czy wygięcie tylnej szyby a dokładnie kąt pomiędzy dachem a tylną szybą jest taki sam bądź podobny (aby wyeliminować refleksy na tylnej szybie). Jeżeli będzie pasowało (w Omci nie miałem 3-go stopu ale chodzi mi o zatrzaski) to zdecyduje się na zakup. W UK na ebay'u można znależć takie listwy w całkiem okazyjnych wydaje mi się cenach a przy okazji postaram się również odwiedzić kilka scrapyardów w poszukiwaniu w. wym, tak że o dewastacji nie ma mowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności