Skocz do zawartości

Hałasujacy licznik


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam wszystkich forumowiczów :)

Mam problem otóż wymienilem linke licznika na nowa oryginalną , ponieważ na zamienniku drzała mi wskazówka . Ale problem polega na tym że teraz wskazówka nie drży natomiast hałasuje licznik i nie wiem o co chodzi .Jakby sie coś poluzowało ale odkrecałem zegary i wszystko jest ok .wkładałem jeszcze raz w licznik bo pomyslałem ze nie dochodzi do konca , poprawiałem tez w skrzyni w ślimaku i jest cały czas tak samo .

Może juz ktos miał podobny problem , prosze o pomoc troche mnie to irytuje :roll::P;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bubax16sz

ja tak mam ale na zamienniku , podgłośniłem radio

ja proponuję abyś założył jeszcze słuchawki i okulary i z takimi radami nie zajmował głosu na forum nie chcesz pomagać zrób głośniej muzyczkę i wyłącz komputer

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
maliniak292, sprawdź czy linka cofa się do komory silnika jak wkładasz zegary na miejsce może linka się zagina i słyszysz jej tarcie w pancerzu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość barteklodz

bubax16sz, słuchawek nie cierpię a okulary noszę

 

takie telepanie jest z tego że pancerz jest za gruby w stosunku do linki (albo odwrotnie) która wpada w drgania i hałasuje , zalanie smarem do linek trochę pomaga ale na krótko , trzeba z tym żyć albo trawić na dobrze dobraną sztukę .

z czasem te hałasy stają się mniej dokuczliwe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Loratan dzieki za podpowiedz ale nawet nie wiem jak to sprawdzic czy sie cofa ???linka jest oryginalna a te sa zabezpieczone przed wypadaniem i nie mozna jej tak wyciagnac tak jak to jest w zamienniku gdzie linka non stop wypada nawet przy niesieniu .a co do zagiecia to raczej wykluczam juz probowalem na kilka sposobow i guzik nic z tego :] kiedys ktos napisal na forum ze moze byc taka opcja ze jakas sprezyna sie zluzowala w liczniku i trzeba ja naciagnac ale nie wiem czy widzialem to na forum opla i czy to jest w ogole mozliwe przeciez zmiana linki to normalna rzecz. :)

czekam od was na jakies pomysly

 

dzieki za pomoc :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jeśli nie elektryczny prędkościomierz to magnetyczny wyjmij mechanizm z zegarów i sprzawdź czy niema luzów na nim jeśli jest sztywny to może przesmarowanie pomoże

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mialem po wymianie linki. Wymienilem linke na jeszcze inna, bylo jeszcze gorzej. Wrocilem do poprzedniej, dobrze nasmarowalem linke w pancerzu, byl spokoj na kilka dni. Ostatecznie zaakceptowalem nowe warunki w samochodzie i zyje z tym juz rok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wac507 a czy te linki które wymieniales to byly linkami oryginalnymi :wink:?bo ja tez wczesniej polaszczylem sie na zamiennik i bylo jeszcze gorzej ,wskazówka drżała bardzo :urodziny:;) i nie wiem czy od tego zamiennika sie cos nie wyrobiło :mrgreen:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności