Skocz do zawartości

uwazac na ta omege


Gość Gawlak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GmsMetallica

moj mail do kolesia:

Witam,

czy owa omega jest moze po wypadkowa bo nie ma informacji na ten temat a przy takiej pojemnosci az korci wcisnac gaz do deski :] i jeszcze jedno ktorym jest pan wlascicielem bo tez nie jest wspomniane, pozdrawiam

 

odp:

omega miała uszkodzone lewe drzwi ktore zostały wymienione i pomalowane stan ogolny bardzo dobry a co do własciciela to omega stoji jeszcze bez rejestracji wiec kto ja kupi bedzie pierwszym włascicielem.pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon Gru 15, 2008 19:01 ]

tak dla ciekawosci :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
Gawlak, podziwiam Twoje zdeterminowanie jako "Tatę od Opelków" :] ale dobrze wiesz jakie są polskie realia, nie pierwszy oszust i nie ostatni ..... jakby tak poznać prawdziwą historię tych wszystkich autek wystawionych na allegro jako "idealne, bezwypadkowe, super zadbane"... nie jeden nowy właściciel osiwiałby jak gołąb. Może lepiej żyć w nieświadomości :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie takie podejscie zezwala na takie dzialania

ja to tepie i bede tepil

moze swiata nie zmienie

ale pare osob uratuje przed zakupem niespodzianki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bardzo dobrze, że została ta "brzydka" okoliczność ujawniona na forum, niech to będzie przestrogą dla innych potencjalnych oszustów, każdy z nas mógł trafić na ten niby piękny samochód, pozdrowienia ślę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość DAROMV6

W sumie każdemu z nas nie podobają się takie przekręty ;)

a podobnych przypadków jest więcej chociażby kolejny który teraz przytoczę.

To ogłoszenie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8773124

jest w sieci od dwóch dni z widocznym podanym przebiegiem 170tys. - auto zmieniło właściciela i od dzisiaj http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8787604 ma już 125tys :) czyli 45tys przejechało na wstecznym w jeden dzień

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

panowie, ostatnio kolega kupował auto. nie zna sie chłopak kompletnie na autach wiec poprosił mnie o pomoc. ja zadzwoniłem do mojego kolegi i mowie ze jedziemy pare autek zlookać "po naszemu" bo kumpel chce kupić... i jaki miał handlarz zdziw jak sie go grzecznie zapytałem czy auto (Honda Civic 1,3 gaźnik 94rok chyba) ktora ogladalismy było uderzone i jesli tak to co było. Z kultury moglby powiedziec. Ale ze to był handlarz to powiedział ze "to Wy" jesteście znawcy to oglądajcie...

 

Wiec zaczelismy to ogladac... dopatrzylismy sie 4 roznych nie odcieni a kolorów na aucie i zapył gdzie sie da. Jak koles kozaka chciał pokazać że młode cycki przyjechali auto oglądać i mi sie pyta tak szyderczo "no i była bita" to ja z kamienną miną do niego że było... i jak mu pokazałem to sie koleś zamknął... :beer: mysmy mu podziekowali i jak kumpel chciał oglądac tam ibize to mu powiedziałem ze ja bym od takiego kolesia nie kupił nawet komórki :beer: bo to papracz i sprane, spawane ma kazde pewnie auto. Powiedzialem to na cały głos... Ciekaw jestem co sobie koles pomyslal... :shock:

 

 

P.s. Do czego zmierzam. Jedzie któryś z waszych znajomych auto kupowac to jak sie ktos z was zna to nawet zaproponujcie mu ze pojedziecie z nim i pomozcie... mozna kupic auto spawane nawet z 4szt!!! wiec polecam takie cos :beer: Pozdrawiam i dzieki jak ktos całe moje wypociny przeczyta :beer: hehehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności