Skocz do zawartości

podłokietnik i tapicer


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Udalo mi sie na allegro kupic oryginalny nowy (sic!!) podlokietnik do Zafiry. Jedyny problem to to, ze jest obity materialem, podczas, gdy ja mam skóre. Czy wobec tego zna ktos dobrego tapicera w Warszawie ,ktory obije mi podlokietnik skora??

 

Dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wiewora, a gdzie go będziesz montował? Między siedzeniami do tego tunelu?

 

Tak jak tu? Dołączona grafika

 

W zwykłych zafirach chyba jest zintegrowany z siedzeniem...

A w OPC chyba w ogóle nie montowali, w końcu to wersja sportowa, a nie komfortowa :]

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie szkoda Ci fotela dziurawić ? :]

 

Kiedyś jak szukałem tapicera do regeneracji skóry w aucie (miałem delikatne zmarszczki na siedzeniu kierowcy) to polecono mi gdzieś w sieci tego człowieka: http://www.meblemajewski.com/

Zajmuje się też autami, jednak podobno tani nie jest.

Niestety nie miałem okazji sprawdzić: jak pojechałem to stwierdził, że skóra jest w super stanie i nie ma się co pchać w koszty.

 

Zaplusował tym, że nie chciał mnie naciągnąć tylko powiedział, że nie ma co tego ruszać.

 

Co do ceny - możesz zadzwonić i zapytać.

Zakład ma w domu przy Mehoffera (od Modlińskiej, na Białołęce).

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Maciek,

 

Dzieki za info - akurat znajduje sie po "mojej stronie Warszawy", wiec nie bede musial do niego przebijac sie przez korki;)) Jak tylko podlokietnik dotrze, zaraz sie do niego zglosze. Mysle, ze skora na podlokietnik to nie bedzie jakas kosmiczna kwota i zamkne sie w 100 PLN i jednym dniu roboty...

 

Co do dziurawienia fotela - jezdze glownie na trasie, wiec podlokietnik bedzie super sprawa, szczegolnie, ze troche duzy jestem i ciagle mam klopot co zrobic z prawa reka :spoko:

 

BTW. Moze jakies male warszawskie spotkanko OPC ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Możemy się spotkać, z tymże ja w Wawie jestem tylko do czwartku, a później dopiero po nowym roku.

Może by jeszcze kogoś zwerbować z Zafką OPC?

Wiele ich nie jeździ, ale ze 2 srebrne widziałem ostatnio, może się jeszcze ktoś ujawni :spoko:

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja widuje czesto jedna niebieska (taka jak moja, tyle, ze sprzed liftu) z rejestracja chyba WU12 cos tam i czarna, poczatek tablicy to WG...

 

A co do spoktanka, to moze next year - ja teraz nie za bardzo mam czas...

Reszte ustalmy na privie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności