Skocz do zawartości

brak? czujnika temperatury zewnętrznej


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam, od niedawna jestem - powiedzmy - szczęśliwym posiadaczem omegi, i mam problem - na wyświetlaczu od temp. zew. mam poziome kreski :/ nie chciałem się zagłębiać co to może być wiec postanowiłem od razu zakupić drugi czujnik, problem jest taki - nie wiem gdzie on jest :/ czytałem trochę na forum - podobno jest za prawym halogenem, problem w tym że zaglądałem tam ale nie ma ani czujnika ani nawet wtyczki :/ czy mógłby mi ktoś opisać dokładnie w którym miejscu on powinien być? ew, jeśli ktoś potrafi to prosiłbym o podanie z kąt wychodzą kable do tego czujnika - koło czego szukać tej wiązki. Dzięki i pozdrawiam

 

Poprawiłem literówkę / andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik jest zamocowany w rogu przedniego zderzaka (na dole przy kratce) od strony kierowcy jest łatwo dostępny od dołu.

Przewody idą do listwy która jest przy lewym przednim słupku złącze 80 pinowe. Patrząc po kolorze przewodów to niebieski i niebieski z białym paskiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzieki za pomoc, jutro zabieram sie za poszukiwania :)

 

[ Dodano: Pon Sty 05, 2009 15:19 ]

kurcze nie wiem juz :/ albo mi na oczy padło - albo go faktycznie nie ma :/ cos czuje że bez interwencji serwisu sie nie obedzie :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość suchyrzeszow

podłączam się do pytania ponieważ nie mogę znaleść tej wtyczki prosił bym o zdjęcie jeśli ktoś będzie tak łaskawy wrzucić to może szybciej dojdę o co chodzi,

w moim przypadku podejrzewam ze poprzedni właściciel uciął ta wtyczkę bo mam tam kable i nie jestem pewien czy to o te chodzi

z góry dzięki za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość suchyrzeszow

znalazłem już .

ale niestety nie mam czujnika mam tylko kable kupiłem czujnik, podłączyłem na kablach i działa, teraz poszukuje wtyczki do tego czujnika może ma ktoś to bym kupił czy coś .

a drugie pytanie to gdzie ma być wpięty dokładnie ten czujnik w zderzaku bo tam mam krótkie kable i nie bardzo wiem gdzie to ma być wrzuciłem zdjęcie jak by ktoś był tak łaskaw i zaznaczy mi dokładnie, to będę mógł kable na wymiar zrobić .

 

pozdrawiam

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość suchyrzeszow

ok jutro sprawdzę dzieki wielkie za pomoc :>

pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob Lip 24, 2010 22:36 ]

sprawdzone założone i działa. :shock:

dzieki za pomoc znalazlem i kible mialem uciete wiec musialem zalutowac nowe oraz koncówkę wziolem od znajomego co auta robiera z jakies inneij instalacji (nie opla) ale byla podobna i dziala wszystko ok :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności