Skocz do zawartości

wskaźnik temperatury stoi w miejscu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam. mam signum 1.9 cdti 120 ps. i problem dotyczy wskaźnika temperatury.stoi bardzo długo w miejscu,wymieniłem czujnik temperatury i nic termostat jest dobry.pali mi w mieście 10,5 litra ropy. czy to normalne.pozdrawiam?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.stoi bardzo długo

... niektórzy o tym marzą..... :lol::lol::)

... a tak na poważnie, to nie wskazuje nic, czy jak :?: Nie rusza z miejsca nawet po jakimś czasie :?:

A 10,5 l/100 km to uważasz, że dużo :?::?: Za darmo chcesz używać te 120 KM :?:

Przejedź po mieście z 200 km bez ,,szarpania''( gaz - hamulec ) to może zejdzie zużycie na 8l... innej rady nie ma... Pozdro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam u mnie w vicki wskaznik rusza sie teraz jak jest mrozik

po ok.10km a pozniej dochodzi do 75-80 a w miescie pod 90

ale przewaznie ok.75 i nic dalej spala mniej niz 10,5 ale jazda

przewaznie poza miastem slyszalem ze te silniki tak maja z

ta teperatura pozdrawiam :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

u mnie w signum tez temperatura byla 75 czasami 80 i czasami przydlawialo silnik wymienilem termostat i jest teraz wszystko ok czyli temperatura wskazuje teraz prawie 90 takze sprawdz dobrze termostat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

temperatura powinna się wahać pomiędzy 85-90 jeśli termostat jest na pewno dobry, a spalanie u mnie w mieście w 2.2DTI przy normalnej jeździe wynosi 8,1L

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Ja swoim nawet do 9 litrow w miescie nie doszlem. Tak ze 10.5 l ON to za dużo. Stanley silniki dieselka tak maja moj nagrzewa sie po 12-15km przy temperaturze -10*.

Silvo44 uważasz ze jak jest 120 koni to one az tyle pija.

 

Poprawiłam post, pkt 4.4 regulaminu/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwarzasz ze jak jest 120 koni to one az tyle pija.

... uważam, że za darmo nic nie ma ...

... nie przepisuj nicka - kliknij w niego ...

... przypilnuj ort, bo Tajga ma też inne rzeczy do zrobienia ...

... temat jest sprzed roku :urodziny::urodziny::urodziny::urodziny:

nawet do 9 litrow w miescie nie doszlem.

... nie doszedłeś - było jeszcze napisać jakie ma fabryczne normy ten motor, bo może mniej ... ciężko się rozmawia jeśli mówisz połówkami zdań ... podejrzewam, że spokojnie zeżre 12 l/100km jeśli nie będziesz ostatni ruszał spod świateł ...stanley, jak widać nawet nie odpowiedział ... i co teraz :urodziny::urodziny: nie wiemy nic o jego stylu jazdy ani o Twoim ... pozdro ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Czy ruszam spod swiatel pierwswzy czy ostatni nie ma znaczenia droga to nie tor wyscigowy,a pali tyle za ile sie wleje do zbiornika.Normy jakie sa w katalogach podane mozna sobie darowac.Nie wiem dlaczego Ludzie uwazaja ze jak duzy silnik to od razu duzo pali.Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali tyle za ile sie wleje do zbiornika

... a jednak masz poczucie humoru :mrgreen::wesoly: myślałem, że jesteś ponurakiem i się obrazisz

 

:mrgreen::mrgreen:

od razu duzo pali

... nie, że dużo ale więcej od małego i słabszego - często zdarza się przecież, że kupujący nie zwraca uwagi na motor i po kilku miesiącach jest w szoku, bo sąsiad czy kolega się chwali niskim spalaniem (a motory - kazdy inny)... będę się upierał - nie ma nic za darmo ... te KM nie biorą się z nieba przecież ... pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Za co mam sie obrazac, przecież forum jest po to by moc wyrazic swa opinie. Jak piszesz sasiad sasiadowi sie chwali ze mu prawie nic nie pali, troche sie zrymawalo haha ale niech bedzie choc troche wesolo.Te konie pomagaja troche mniej spalic.Pozdro i milego popoludnia.

 

Poprawiłam post, pkt 4.4 regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności