Skocz do zawartości

Reg. kierownicy w omega 2,0 16v


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam was i proszę o pomoc mam omege rok 1998 w 2,0 16v z dosc fajnym wyposażeniem ale dziwi mnie jedno. podobno omegi od 1997 miały regulacje kierownicy a ja jej nie mam to dziwne ze w takiej klasie auta nie ma takowej regulacji.wiec cos jest nie tak czy moze nie wszystkie modele ją miały?

 

poprawiłem temat na bardziej czytelny - szeryf

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Każdy samochód i to nie tylko opel na kazdy rynek wychodził w innej specyfikacji wyposarzeniowej lub technicznej ( np te same rocznikisilniki i modele aut mają inny układ hamulcowy np jedne mają tarcze na tyle a inne bębny) Więc widocznie właśnie masz auto wyprodukowane które z załozenia miało pojechać na inny rynek.Chodz przyszło mi na myśl że może miałeś kierownice przekładaną :) Bo ja też jednogłośnie słyszałem ze po livcie omegi w 19971998 miały regulacje kolumny kierowniczej....Ale czy np masz boczne airbagi i klosze przednie z gładkiego szkła??(soczewki)??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Modernizacja była w połowie 1996r. a nie na przełomie 1997/98. I nie wszystkie miały regulację kierownicy. Za to opel standardowo stosował elektryczne sterowanie położeniem wysokości fotela.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Modernizacja była w połowie 1996r. a nie na przełomie 1997/98. I nie wszystkie miały regulację kierownicy. Za to opel standardowo stosował elektryczne sterowanie położeniem wysokości fotela.

 

Nie zgodze sie z tym pozatym nie jedna prasa motoryzacyjna napisała inaczej a pozatym wystarczy wejść na allegro i popatrzeć na omegi.

 

http://moto.allegro.pl/item154641718_perfekcyjna_omega_b_fuul_opcja_servis_klima_.html

Model 96 ze zwykła kierownicą tzn z wyrytym logiem i zwykłymi kloszami lamp itd...

 

http://moto.allegro.pl/item152599424_opel_omega_2_0_16v_lpg_1997r_.html

Model 97.Soczewki,kierownica z małym logiem.

 

http://moto.allegro.pl/item152908310_opel_omega_b_2_0_16v_xenon_klima_super_stan_.html

Model 98 ma dodatko do modelu 97 inne logo na tylnej pokrywnie....nie naklejone tylko odstające.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja miałem 97 rocznik, ksenony, na kierownicy mały znaczek naklejany, odnosnie znaczka na klapie, to niepamietam i miałem kombi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności