Skocz do zawartości

Żarówki H1 do Tigry prawie jak Xenony??


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam Serdecznie! Mam takie pytanie. Chciałbym kupić żarówki do swojej Tigry H1 - tego typu co ponoć przypominaja Xenony. Na allegro widziałem dużo ofert tego typu - aż za dużo.....No i z tego problem które wybrać?? Czy ktoś miał z tym jakieś doświadczenie, albo takich uzywa?? Interesowały by mnie te które dają taka niebieską fajną poświate :wesoly::D. Z góry dzieki za odpowiedzi -- poprosze najlepiej o linki z allegro :P.

 

 

 

Pozdrawiam i Wszystkiego dobrego w nowym Roku :P !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał z tym jakieś doświadczenie, albo takich uzywa?? Interesowały by mnie te które dają taka niebieską fajną poświate :wino:. Z góry dzieki za odpowiedzi -- poprosze najlepiej o linki z allegro .

Kiedyś sobie takie założyłem, no i dawały fajną niebieską poświatę, po czym wyjechałem za miasto i bluzgałem jak szewc. Po drugie primo, takie żarówki oślepiają innych kierowców bo zupełnie inaczej świecą. Po trzecie po prostu są G warte. Zainwestuj w na prawdę dobre żarówki porządnej firmy, albo uzbieraj na xsenony z prawdziwego zdarzenia, bo na takich żarówkach daleko nie zajedziesz....

 

Pozdrawiam i dużo szczęścia w Nowym Roku również życzę!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja kiedyś też takie kupiłem G...... to one świeciły bo tanie były poświata jakaś tam była a jak kupisz już te droższe to potem nie miej pretensji do kolesia co na czołowe z tobą pójdzie bo tak oślepiają że szok nic z przeciwka nie widać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mam takie :wink: niestety nie jestem w stanie powiedziec Ci jakiej firmy bo sama ich nie wybierałam...daja fajny efekt,dobrze widać drogę i jezeli masz dobrze ustawione światła to nikogo nie będziesz oślepiał ,wiem z doświadczenia 8) siorka ma zwykłe żarówki w Tygrysie i nie ma czego porównywać wogole :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Polecam Osram +80%. Nie pamiętam dokladnej nazwy, ale kupiołem na allegro i jest super, zwłaszcza że zmieniłem lampy na soczewkowe.

Mam takie rowniez w zafirze H7 i policja raz mnie zatrzymała, bo jak mi powiedzieli, podejrzewali, iż jadę na przerobionych światłach na xenony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Ja w swojej Tidze mam Lexusy z przodu :twisted:

 

Dołączona grafika

 

to na lewym świetle :tak: to chyba ta poświata

 

Dołączona grafika

 

w pozycji B i C mam :niie:

 

Dołączona grafika

 

HALOGEN H1 12V 55W

 

Dołączona grafika

 

koszt jednego halogena to zaledwie 7 zl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności