Skocz do zawartości

Jak wymienić żarówki w desce rozdzielczej


Rekomendowane odpowiedzi

on ma po bokach pod spodem takie dwa jakby zaciski,ktore jak jest wlozony to trzymaja go zeby nie wyszedl jak za niego pociagniesz. Pod wlacznikiem masz dwie zaslepki prostokątne jak widac na zdjeciu, wyjmij je i bedziesz mial latwy dostep od dolu do wlacznika, wtedy wyczujesz opalcami te zabezpieczenia włącznika, wystarczy je nacisnać po obu stronach i sam wyskoczy Ci nz zewnątrz.

 

[ Dodano: Nie Sty 11, 2009 14:41 ]

pod włacznikiem pierwsze to zalepka a nizej to wlacznik swiatla przeciwmgielnego tylnego, mozesz wyjąć obie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce wyjąć liczniki i żarówki wymienić jedynie ;)

... to powinien chyba wyjść sam licznik(przeźroczysty).. bez potrzeby wyciągania przełącznika świateł...łapę bym se dał uciąć...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce wyjąć liczniki i żarówki wymienić jedynie ;)

... to powinien chyba wyjść sam licznik(przeźroczysty).. bez potrzeby wyciągania przełącznika świateł...łapę bym se dał uciąć...

No właśnie próbowałem wyjąć i blokuje wyłącznik świateł :) ale cóż dzisiaj już nie jutro będe próbować pierw wyjąć wyłącznik a jak nie to bez wyjęcia jego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokuje wyłącznik świateł

... niemożliwe... nie daje mi to spokoju...jeśli odkręciłes wszystkie śruby, to ramka powinna odejść razem z wyłącznikiem - możesz go odpiąć wtedy od kostki, wyjąć ramkę całkiem i dopiero wyjąć licznik...jedna śruba...

Nie ciągnij za pokrętło ;):) zeby je zdjąć musisz mieć cienki śrubokręcik, włożyć w tą dziurkę pod spodem, pomajtać i ciągnąć...tam jest zaczep...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty opowiadasz?!?! Zeby wyjac licznik nie trzeba wyjmowac zadnego przelacznika swiatel. Zostaw go i nie ciagnij bo urwiesz galke!

 

Zeby wyjac licznik odkrecasz w sumie 6 srubek i zdejmujesz ten plastik na okolo zegarow. Odlaczasz pokoleji awaryjne, przelacznik swiatel i przeciwmgielne (kostki elektryczne). I przelacznik swiatel zostaje w czarnej obudowie bez zadnego wyciagania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziwne, ze przeszkadza koledze przelacznik swiatel, a awaryjne jakos nie, a sa w tej samej obudowie:P No chyba ze udalo mu sie awaryjki wyrwac.

 

Bols, jakbys byl z Bielska albo Gliwic to bym to machnal w 20 min ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :) że wkońcu zostało wszystko wyjaśnione :drunk: Jutro biorę się do roboty i mam nadzieje że w 30 minut wyrobie się i kupie żarówki ;) jutro napisze co i jak poszło mi :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..łapę bym se dał uciąć...

"dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie. wtedy dałbym sobie za nią rekę uciąć. i wiesz co??? i bym teraz k*a nie miał ręki!" Tak mi sie skojarzylo z pewnego filmu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności