Skocz do zawartości

awaria silnika


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

ale kolego mnie oswieciles nie czytales wczesniej ja auta nie moge odpalic rano wsiadam pale rozrusznik kreci a silnik nie trybi kontrolka awari silnika miga a auto stoi i co ty na to

I to oznacza problemy z immo

 

jak by miala imobilajzer to rozrusznik by nie krecil

odcinany jest zapłon a nie rozrusznik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kolego mnie oswieciles nie czytales wczesniej ja auta nie moge odpalic rano wsiadam pale rozrusznik kreci a silnik nie trybi kontrolka awari silnika miga a auto stoi i co ty na to

czytalem co napisales i zrozumiem co napisales

a Ty chyba nie za bardzo kumasz co sie do Ciebie pisze

masz problem z immo (ktory masz zamontowane fabrycznie)

albo z kluczem albo centralka albo czytnikiem przy stacyjce

 

 

teraz Cie oswiecilo ??

przeczytaj sobie to

http://forum.vectraklub.pl/index.php?showtopic=24759&hl=

szczegolnie post numer 18 o owinieciu pilota folia i mruganiu kontrolki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej Gawlak, ma tutaj rację,

przy czy spotkałem się z brakiem imo w Omedze - zarówno brak kostki w kluczu jak i czytnika przy stacyjce, więc idzie to w jakiś sposób obejść. Dlatego się nie upieram

Wystarczy właściwie tylko otworzyć kluczyk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki faktem jest ze oma ma immobilaiser nie wiedzialem ze moze on byc w kluczyku dzis ma przyjechac elektryk z kompem i poradzi mi co dalej a apropo czy jest mozliwosc obejscia immo :wesoly: jeszcze raz sorki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oebjscie imo to tylko u magika

sprobuj opdalic drugim kluczem

jak nei to rozkrec obudowa stacyjki i sprawdz zcy sie kostka od czytnika nie pluzowala

 

a tak na przyszlosc to

cyztaj co ci piszemy (w koncu jest nas wiecej i razem mamy wieksze doswiawczenei i wiedza niz ty) - nie zebym ci chchail ublizyc ale warto czasami posluchac "starszych"

no i nie kwurzaj kol. gawlaka bo na dobre przestanie sie tu udzielac a szkoda by bylo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektryk byl zdiagnozowal to co piszecie immo w kluczyku nie ma i tu przypomnialo mi sie ze kluczyk w piatek wieczorem wypadl mi z rak i rozdwoila sie obudowa dalej wiecie co bylo elektyk kazal mi wyciagnac kompa z samochodu i rozebrac stacyjke zawiesc to do fachowca od immo to mi to zrobia a drugiego kluczyka nie mam wiecie moze jakie koszty beda :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

immo w kluczyku nie ma i tu przypomnialo mi sie ze kluczyk w piatek wieczorem wypadl mi z rak i rozdwoila sie obudowa

szybko sobie przypomniales :wesoly:

poszukaj tam gdzie sie rozpadl moze znajdziesz ta pestke

co do cen

w linku ktory podalem masz koszta

mniej wiecej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans zebym znalazl zebym wiedzial ze takie cos sie tam znajduje to inaczej z kluczykiem bym sie obchodzil poszukam u nas w koszalinie jakiegos speca niech robia a moze serwis opla bylby dobrym rozwiazaniem :wesoly: elektryk mial taka czesc ale mowi ze nie zainstaluje ja bo kodu nie mam a kody sa w ksiazce serwisowej ktorej nie mam dzieki za rady i apropo fajna strone macie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności