Skocz do zawartości

Pytanie o siłowniki od centralnego


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

...to chyba dobry pomysl montowac przy wlewie...
tylko po co :twisted: przecież i tak wlew masz zamykany na kluczyk. Ja bym na Twoim miejscu zrobił tylko drzwi i klapę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
...to chyba dobry pomysl montowac przy wlewie...
tylko po co :twisted: przecież i tak wlew masz zamykany na kluczyk. Ja bym na Twoim miejscu zrobił tylko drzwi i klapę :P

 

no ja np. nie mam zamykanego wlewu na kluczyk bo mam centralny :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no ja np. nie mam zamykanego wlewu na kluczyk bo mam centralny...
no właśnie, bo masz centralny założony fabrycznie, jak centralny nie był oryginalny to wtedy wlew paliwa jest na kluczyk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...podobno w Kadecie zamontowanie centrala w klapie bagażnika to nie lada wyczyn...

Jaki tam wyczyn, mam centralny na wszystkie drzwi + klapa.

Siłownik jest normalny, za to jego koncówka wygięta jest w literkę "Z" i działa!

Polecam montaż centralnego w klapie - przy pierwszych zakupach docenisz jego posiadanie :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Jaki tam wyczyn, mam centralny na wszystkie drzwi + klapa.

Siłownik jest normalny, za to jego koncówka wygięta jest w literkę "Z" i działa!

Polecam montaż centralnego w klapie - przy pierwszych zakupach docenisz jego posiadanie !!!

 

hmm, mówisz że nie ma większych problemów...

 

Czasem zdarza mi się zostawić na noc otwarty bagażnik, bo zapominam przekręcić kluczyk w klapie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No ja naprzykład mam centrala w 4 dżwiach klapa tył i klapka wlewu paliwa.

 

Moim osobistym zdaniem jest to bardzo poręczne a szczególnie jak masz centrala nie musisz mieć ful kluczyków przy sobie jedynie jeden do wszystkiego.. (ja tak mam) A pomyślcie o Zimie przychodzi mrzawka wszytko pozamarzane nawt zdaza sie ze musisz sie bawic przy klapce wlewu paliwa zeby o otworzyć z kluczyka "a tak cyk myk i masz bez kłopotu". Co do pilota też jestem za!! Jest ciemno nie ma oświetlenia nigdzie i teraz po ciemku szukaj zamka "a tak cyk myk i bez kłopotu" :) NAPRAWDE WARTO I OLECAM Co do klapy tył też jestem zadowolony. pozdro..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem zdarza mi się zostawić na noc otwarty bagażnik, bo zapominam przekręcić kluczyk w klapie.

Minusem centralnego w klapie jest to ze nawet jak przekrecisz kluczyk w klapie a nie otworzysz centralnego to klapa i tak bedzie zamknieta :)

Troche maslo maslane mi wyszlo ale tak jest :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Minusem centralnego w klapie jest to ze nawet jak przekrecisz kluczyk w klapie a nie otworzysz centralnego to klapa i tak bedzie zamknieta...
niekoniecznie, jak masz centralny oryginalny to otworzysz. Zamek w klapie ma 3 położenia, poziomo - otwarte, pionowo - zamknięte nawet przy otwartym centralnym i trzcie położenie przekręcasz klucz z położenia poziomego w prawo o 45 st i wtedy masz otwarty tylko bagażnik a reszta samochodu jest zamknięta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności