Skocz do zawartości

Firefox 3.0.5


Gość GmsMetallica

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GmsMetallica

Witeczka,

mam problem ktory pojawil sie tak nagle ale jak nagle sie pojawil tak nie chce zniknac, mianowicie gdy wlacze przegladarke to wchodzac np na strone forum (ale na innych jest to samo) moj nick i haslo jest zapamietane (kliknelem to zapamietaj + to zeby mnie logowalo automatycznie) no i sie okazuje ze przegladarka tego jakby nie tolerowala, musze po wlaczeniu okna zalogowac sie i dopiero wtedy jest cacy wszystko chodzi i jest ok, do czasu gdy wylacze tylko okno przegladarki wszystko zaczyna sie od nowa - nie chce automatycznie logowac nigdzie i tak kolo sie zamyka, jest to blad moze maly ale denerwujacy bo czlowiek chce gdziesz szybko wejsc to nie moze

Myslalem ze to jakis bug i zrobilem nastepujace rzeczy:

zaisntalowalem ta sama wersje raz jeszcze

wyczyscilem ciasteczka i wpisalem wszystkie hasla od poczatku

spojrzalem w opcje czy sie czasem nie pozmienialy

 

Ja juz jestem bezradny moze macie jakies pomysly albo sami mieliscie taki bug i udalo wam siego naprawic. Czekam na propozycje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kill3rReaper

Z tych nie rozwiązującyh Twojego problemu: Zainstlauj Operę, tam nie będzie takich problemów.

 

Ja proponuję: odinstalować Fxa, po czym usunąć jego katalog calutki z miejsca gdzie był zainstalowany, a następnie zainstalować ponownie.

 

Jednak polecałbym pierwszą radę :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GmsMetallica, ja mam Firefox 3.0.5 i wszystko działa OK. Loguje mi się automatycznie.

Nie masz w opcjach Prywatność przypadkiem wyłączonej opcji "Akceptuj ciasteczka" ? Powinno być również ustawione: "Przechowuj aż wygasną"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica
FENIX2, pisalem ze mam wszystko ustwaione tak jak powinno, w opcjach nic sie nie przestawilo a ja nie grzebalem, to nagle przestalo dzialac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica
Jacko, fajnie wiedziec ale caly czas jak mam internet mam zmienne IP a to sie zaczelo dziac moze tydzien temu, wiec jakos sie nie sprawdza to co napisalem akurat w moim przypadku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś się dzieje jak masz zmienne IP

Bbbbzzzzdura. Zmienne IP jest przy Neostradzie np. i nic takiego się nie dzieje!!!

Zapamiętywanie haseł jest robione w przeglądarce i IP niema nic do tego.

 

GmsMetallica, Odinstaluj i instaluj od nowa. A może jakiś wirus cosik namieszał.

Są według mnie 2 możliwości albo coś w systemie się pomieszało albo źle ustawione opcje.

No chyba że przed zamknięciem okna się wylogowujesz.

 

mam problem ktory pojawil sie tak nagle ale jak nagle sie pojawil tak nie chce zniknac

Nic bez przyczyny się nie dzieje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze miec cos z tym wspolnego bateryjka od biosu :wesoly:

Rozładowana bateria powoduje kasowanie ustawień biosu i zegara. Nie powinno to mieć wpływu na przeglądarkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

wlasnie zakutalizowalem firefoxa do najnowszej wersji 3.0.6 i dalej to samo :shock:

 

[ Dodano: Sro Lut 04, 2009 13:39 ]

i wyskakuje takie komunikat co jakis czas wkoncu udalo mi sie go "zlapac"

 

"Program Firefox został już uruchomiony, ale nie odpowiada. Aby otworzyć nowe okno, należy najpierw zakończyć istniejący proces programu Firefox lub uruchomić ponownie system"

 

[ Dodano: Sro Lut 04, 2009 13:39 ]

czy ma to jakis zwiazek :wesoly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności