Skocz do zawartości

Poduszki pod silnik i skrzynie ASTRA G


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ile jest poduszek (wszystkich) pod silnik i skrzynie w astrze G?

Jak jade ulicą i wjade w nierówność jest ok , ale jak przejade przez GARB (leżący policjant) to jest taki stuk jak by silnik leżał na szynach kolejowych i podskoczył i opadł bez żadnej amortyzacji. Myśle że to wina poduszki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jest poduszek (wszystkich) pod silnik i skrzynie w astrze G

Są 4 poduszki lewa, prawa, tył i przód.

Ale nie sądzę by to była wina poduszki, jak by Ci padła to miałbyś następujące

objawy: drgania na biegu jałowym, ciężko wchodzące biegi, pływający lewarek zmiany biegów.

Może wali gdzieś luźny tłumik lub zawieszenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wjechałem na kanał i wydaje mi się że to przednia poduszka?

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=529197866 w moim samochodzie ta tulejka w środku poduszki niczego sie nie trzyma , jest luz do okoła (widoczna przerwa,tylko w górnym miejscu sie podpiera). Tak więc myśle że gdy przejeżdżam przeż garba na drodze to silnik podskakuje - nic go nie tłumi z przodu.

Dzięki za zainteresowanie. W poniedziałek jade po nową podusie.

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zeusmobil
ss11, na zdjeciu z aukcji masz nowa i jest pełna dlatego ze ta cienka gumka w srodku poziomuje tulejke ,jak to zamontujesz w autku to po paru kilometrach bedzie wyglądała jak ta stara w samochodzie bez tej membramki w środku i tuleja bedzie w powietrzu ,szukaj dalej ale to nie ta poducha ona żadko siada :lol::beer::beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie teraz rozwaliłeś stary :beer:

Myślałem że problem rozwiazany (znalazłem przyczyne)

 

Musze jeszcze srawdzić podwieszenie tłumika :lol: (dziś byłem tak dumny z siebie że tak łatwo mi poszło z wykryciem usterki że dalej już nie szukałem)

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ss11, masz taki sam silnik jak ja,ale moja poducha wygląda inaczej

też miałem problem z nią,ale zregenerowałem ją sam

podniosłem auto na podnośniku kolumnowym,w lukę na górze poduchy wcisnałem kawałek gumy o zbliżonej twardosci,podstawiłem rurę pod poduchę ,opusciłem lekko auto i w zwiększoną szczelinę dolną wciśnałem nastepny kawal gumy,coś tam jeszcze dałem z boku i w sumie nic mi nie szarpie od 2 lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też myślałem aby ją czyms owinąć ,czyms plastycznym przynajmniej tak na próbe pojeździć i zobaczyć czy przestanie się tłuc na garbach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź też poduszki stabilizatora, bo one dają o sobie znać tylko na garbach, jak guma jest sparciała to skrzypią na progach zwalniających a jak już są zniszczone to właśnie stukają..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności