Skocz do zawartości

Opel Vectra B FL - rdzewieje??


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość challenger
Marcin3450, ciekawe rzeczy mówisz. po lifcie bylo lepsze zabezpieczenie antykorozyjne, zresztą nawet na ulicach widać że polifta z rdzą na wierzchu można szukać ze świeczką, a przedlifty często mają purchle. Może po prostu opierasz się na przykladzie jakiegoś bitego egzemplarza, wtedy nie ma sie co dziwić że rdzewieje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Marcin3450

Mam vectre 97 i niema oznak rdzy a sasiad ma 99 lift salon jest pierwszym wlascicielem i leci nadkola tyl podloga i drzwi przod u dolu zaznacze ze to jest najbogatrza wersja (skora climatronik)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot i znawca tematu

na podstawie jednego czy dwoch aut wydal osad o rdzewieniu

no leze i sie zwijam ze smiechu

kolego mialem przedliftowa z 95 roku

kupilem ja jako 3 latka

w roku 2001 czy 2002 czyli miala 6-7 lat zgnily nadkola z tylu

teraz mam druga poliftowa

jedna byla z 2001 i zero rdzy

druga jest z 2000 i jak na 10 lat

nie ma sladow rdzy i zgnitych nadkoli jak 6-7 letni przedlift

 

to ze twoja nie gnije to sie ciesz

ale nie wydawaj opinni tylko na takiej podstawie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

nie mogłem patrzeć na te wasze głupie gadki o rdzy, nawet jak masz ocynk a lakier odryskł to i tak będzie rdzewieć!! najlepszy test dla blach to rynek brytyjski, wysoka wilgotność sprawia że wyłazi rdza na wszyskim co nie ma ocynku lub było bite lub zaniedbane, i wiem jedno vectra b nie miała ocynku, po liftingu ma i każdy opel po tym roku. jestem pewien na 100% i zadbany egzemplarz nie powinien rdzewieć, !! koniec i krokpka, a jak komuś rdzewieje to niech kupi cynk w spreju i preparat brunox nałoży na oszlifowana blache najpierw burnox kilka warst potem cynk szpachla podklad lakier i ma spokój na dłóższy czas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy

test dla blach to rynek brytyjski, wysoka wilgotność sprawia że wyłazi rdza na wszyskim co nie ma ocynku lub było bite lub zaniedbane,

ciekawe

obie moje biale vectry spedzily wiekszosc zycia w UK

jezdzilem tam wieloma autami przez okres 10 lat

i to co piszesz to banialuki

wiem jedno vectra b nie miała ocynku, po liftingu ma

to mialy czy nie mialy

bo sie gubisz

ja wiem ze nie maja ani przed ani po

wiec skad masz swoje informacje co ??

po jakim roku niby maja ocynk ??

jak opel go nie stosuje wogole

opisane jest wyzej co robi z blachami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

MAM VIKI z 98 sąsiad kupił po lifcie mamy juz razem 3 lata Stoją pod blokiem i co moja nic a z pod jego drzwi nadkoli wychodzi rdza- nie ma co się dziwić jak gość bierze wiadro wody i myje auto a ja myjnia ciśnienie i cały syf wywala no i trochę wd nie zaszkodzi Ale sami widzicie nie ma reguły

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności